×
Mobilā versija
+5.9°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
2. marts, 2013
Drukāt

Reformu partijas valdē uzņem Antāni un Kulakovu

Foto-LETAFoto-LETA

Reformu partijas (RP) kongresā sestdien par partijas valdes locekļiem tika apstiprinātas Inga Antāne un Žanna Kulakova, pavēstīja RP pārstāve Daiga Holma.

Antāne ir Reformu partijas Rīgas nodaļas vadītāja un Rīga domes priekšsēdētāja amata kandidāte. Uzņemšanai partijas valdē viņu izvirzīja Rīgas nodaļa. Savukārt Kulakovas kandidatūru partijas valdes locekļa amatam lielā vienprātībā izvirzīja Latgales reģionālās nodaļas.

Uzrunājot kolēģus kongresā, Antāne pateicās par uzticību un apliecināja savu apņemšanos ieguldīt maksimālus pūliņus Rīgas vēlēšanu kampaņā un darbā rīdzinieku labā.

Savukārt Kulakova ir Daugavpils domes priekšsēdētāja un pretendēs uz šo amatu arī šīs vasaras pašvaldību vēlēšanas. RP biedri no Latgales reģiona pauda atbalstu Kulakovai un viņas darbam Daugavpilī.

RP valdes priekšsēdētājs ir eksprezidents Valdis Zatlers, bet tās līdzšinējie locekļi ir Ainis Dābols, Jānis Ozoliņš, Reinis Tukišs, Rihards Kozlovskis, Sandra Sondore–Kukule, Sarma Freiberga, Viktors Makarovs, Vija Tirzmale, Romualds Ražuks, Edgars Rinkēvičs, Jānis Vilnītis, Juris Viļums un Edmunds Jurēvics.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+