Mobilā versija
-2.3°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
8. oktobris, 2013
Drukāt

Rēvaldi apstiprina par Ventspils Augstskolas rektori

Foto: LETAFoto: LETA

Gita Rēvalde

Valdība šodien Ventspils Augstskolas rektora amatā apstiprināja fizikas zinātņu doktori Gitu Rēvaldi.

Šā gada 28.augustā Ventspils Augstskolas Satversmes sapulce Rēvaldi ievēlēja par Ventspils Augstskolas rektori.

Kopš pagājušā gada Rēvalde ir Rīgas Tehniskās universitātes rektora vietniece akadēmiskās politikas un kvalitātes jautājumos. Viņas CV liecina, ka rektorei ir 25 gadu darba pieredze zinātnes un augstākās izglītības jomā. No 2005.gada līdz 2012.gadam Rēvalde ir strādājusi vadošā amatā Izglītības un zinātnes ministrijā, sākotnēji kā Zinātnes un augstākās izglītības politikas nodaļas vadītāja, bet no 2007.gada kā Augstākās izglītības departamenta vadītāja.

Astoņu gadus Rēvalde bija vadošā pētniece Latvijas Universitātes (LU) Atomfizikas un spektroskopijas institūtā, bet citos zemākos amatos tajā strādāja jau kopš 1988.gada.

Saskaņā ar Augstskolu likumu augstskolas ievēlēto rektoru amatā apstiprina Ministru kabinets.

Pievienot komentāru

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (19)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Polijā traģiskā avārijā iekļuvusi kravas automašīna no Latvijas (2)Kravas automašīna no Latvijas Polijā iekļuvusi avārijā, kurā gājuši bojā trīs cilvēki, vēsta Polijas mediji. Avārija notikusi pie Dibku ciemata.
Draugiem Facebook Twitter Google+