Mobilā versija
-2.4°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
24. aprīlis, 2012
Drukāt

Rīgā notiks šogad lielākais Baltijas autošovs

kia_13

Ķīpsalā no 27. līdz 29. aprīlim norisināsies šogad lielākais Baltijas autošovs “Auto 2012”, kas vienuviet pulcēs gan auto jomas profesionāļus, gan jaunu automobiļu pircējus, gan auto mīļotājus, jo zem viena jumta tiks demonstrēti jaunākie vieglo automobiļu modeļi, komerctransports, eksotiski un tūnēti automobiļi, kā arī viss, kas nepieciešams auto mehāniķiem.


Kā ierasts, auto ražotāji un tirgotāji autoizstādes izmanto, lai iepazīstinātu pircējus ar visiem jaunākajiem auto modeļiem. Un jāsaka, ka šopavasar jaunumu ir tik daudz, ka grūti pat saskaitīt. Interesanti, ka vairāki automobiļi jau kādu laiku ir atrodami autosalonos, taču to nonākšana Latvijā ir notikusi klusi un nemanāmi. Starp tādiem automobiļiem jāmin, piemēram, “Chevrolet Malibu”, “Citroen DS5”, “Fiat Freemont” un citi. Savukārt vairāki automobiļi patiesi piedzīvos ne tikai Latvijas, bet arī Baltijas pirmizrādi – vēl tikai šī pavasara Ženēvas motoršovā notika “Kia cee’d” pasaules debija, tagad tas būs apskatāms arī Rīgā. Līdzīga situācija ir ar “Isuzu D-MAX” pikapu, kas prožektoru gaismā Rīgā nonāks tieši no rūpnīcas. Šie ir tikai daži no jaunajiem modeļiem, kuri būs apskatāmi “Auto 2012”. Īpaša vieta izstādē atvēlēta arī konkursam “Latvijas Gada auto”, kam jau pieteikušies pirmie desmit pretendenti.

Kā jau visās mūsdienu autoizstādēs arī “Auto 2012” īpaša vērība tiek pievērsta alternatīvajām degvielām un elektromobiļiem. Šobrīd modē ir skatīties uz automobiļiem ar gāzes iekārtām – tieši tādēļ “Ford” savu stendu būs atvēlējis tikai automašīnām ar gāzes iekārtām.

 

Gāzes lauciņā sevi nolēmis pieteikt arī “Suzuki”, kas izstādē demonstrēs modeli “SX4” ar gāzes iekārtu. Domājot par vides aizsardzību, “Nissan” un “Mitsubishi”, kā arī vairākas mazās kompānijas cilvēkus iepazīstinās ar elektromobiļiem.

 

Ekskluzīvu un retu automobiļu cienītājus izstādes “Auto Exotica” sadaļā sagaidīs ne tikai vietējo autosportistu sagatavotie spēkrati, bet arī īpaša ekspozīcija no Skandināvijas. Klasisku vērtību cienītājus priecēs restaurēti automobiļi, viens no šādiem eksponātiem ir Andra Dambja virsvadībā restaurētais RAF-977. Arī auto audioiekārtu uzstādītāji un to klienti ir nolēmuši izmantot pavasari, lai vienotās sacensībās noskaidrotu, kura automašīna ir visskaļākā un kura skan viskvalitatīvāk.

Auto jomas speciālistiem paredzētajās izstādes sadaļās “Transporta tehnika” un “Automehānika” būs iespēja iepazīties ar jaunākajiem sasniegumiem komerctransporta jomā. Īpaša uzmanība tiks pievērsta arī autoremonta speciālistiem – viņi tiks iepazīstināti gan ar jaunākajām servisa iekārtām, gan instrumentiem. Kā ierasts, izstādes laikā notiks jauno automehāniķu konkursa fināls, kurā šogad piedalīsies arī komandas no kaimiņvalstīm.

 

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+