Mobilā versija
Brīdinājums +7.2°C
Vilnis, Raimonds, Laine
Sestdiena, 29. aprīlis, 2017
11. oktobris, 2016
Drukāt

Rīgas A Capella festivālā – viena no zviedru labākajām grupām

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sestdien, 22. oktobrī Rīgas A Capella festivāla ietavors koncertzālē “Palladium” uzstāsies viena no izcilākajām vokālām grupām pasaulē – zviedru “The Real Group”, informē portals qazeta.net.

“The Real Group” mūzikā apvieno profesionālu perfekciju ar dzīvām, personiskām emocijām un ir viena no vadošām vokālām grupām pasaulē. Grupas kontā ir 17 albumi un vairāki tūkstoši koncertu visā pasaulē. Izmantojot balsi kā vienīgo instrumentu “The Real Group” radījuši unikālu mūziku, kas balansē uz robežas starp džezu, popmūziku un Ziemeļeiropas koru mūziku.

“Rīgas A Cappella festivāls” savos koncertos piedāvā iepazīt a cappella žanra daudzveidīgumu, dažādos a cappella mūzikas projektos iepazīstina ar Latvijas un pasaules spilgtākajiem izpildītajiem, piedāvā īpaši veidotus koncertus un meistarklases.

Pievienot komentāru

VNĪ: Tabakas fabrikas pielāgošana JRT vajadzībām par 95% pabeigtaBijušās Tabakas fabrikas ēkas Miera ielā 58A, Rīgā pielāgošanas darbos Jaunā Rīgas teātra (JRT) vajadzībām būvnieks SIA "Abora" aprīlī ir pabeidzis 95% plānoto iekšdarbu, turpinās darbi pie fasādes siltināšanas un apkārtējās teritorijas iekārtošanas.
Draugiem Facebook Twitter Google+