Mobilā versija
0.0°C
Zigurds, Sigurds, Sigvards
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
11. oktobris, 2016
Drukāt

Rīgas A Capella festivālā – viena no zviedru labākajām grupām

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sestdien, 22. oktobrī Rīgas A Capella festivāla ietavors koncertzālē “Palladium” uzstāsies viena no izcilākajām vokālām grupām pasaulē – zviedru “The Real Group”, informē portals qazeta.net.

“The Real Group” mūzikā apvieno profesionālu perfekciju ar dzīvām, personiskām emocijām un ir viena no vadošām vokālām grupām pasaulē. Grupas kontā ir 17 albumi un vairāki tūkstoši koncertu visā pasaulē. Izmantojot balsi kā vienīgo instrumentu “The Real Group” radījuši unikālu mūziku, kas balansē uz robežas starp džezu, popmūziku un Ziemeļeiropas koru mūziku.

“Rīgas A Cappella festivāls” savos koncertos piedāvā iepazīt a cappella žanra daudzveidīgumu, dažādos a cappella mūzikas projektos iepazīstina ar Latvijas un pasaules spilgtākajiem izpildītajiem, piedāvā īpaši veidotus koncertus un meistarklases.

Pievienot komentāru

Diskusiju mutuļos dzims jaunas dejas (1)Sakarsušajā gaisotnē ap Latvijas valsts simtgades Dziesmu un deju svētku Deju lieluzveduma repertuāru un dejotāju ietērpu būtiski ir emociju un pretrunīgās argumentācijas jūrā nepazaudēt deju kuģa stūri – skaidru skatu uz nozares šodienu un perspektīvu.
Draugiem Facebook Twitter Google+