Rīgas “Dinamo” ar trešo piegājienu tiek pie uzvaras 0

Rīgas “Dinamo” trešdien tradicionālā pirmssezonas pārbaudes turnīra Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienībām “Latvijas Dzelzceļa” kausa trešajā mačā ar 2:1 (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Jaroslavļas “Lokomotiv”, tiekot pie pirmā panākuma šajā turnīrā.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā 55
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7

Pamatlaikā Rīgas “Dinamo” labā vienīgos vārtus guva Gints Meija, kurš rīdzinieku sastāvā tika nosaukts par šī mača labāko hokejistu. Tikmēr uzvaru “bullīšos” mājiniekiem nodrošināja Miķelis Rēdlihs.

“Pirmo trešdaļu aizvadījām labi, spēle arī veicās, taču otrajā periodā pieļāvām daudz bērnišķīgu kļūdu. Sākām pārāk daudz skriet uzbrukumā, un tādējādi pretinieki izveidoja pretuzbrukumus, bet mēs pelnījām noraidījumus. Noslēdzošajā trešdaļā savu spēli sakārtojām, radījām daudz vārtu gūšanas iespēju, kuras gan vajadzēja realizēt. Tas neizdevās,” pēc cīņas preses konferencē teica Normunds Sējējs.

Šī mača 16.minūtē rezultātu atklāja Meija, kas rīdziniekiem, noslēdzot pirmo trešdaļu, ļāva atrasties vadībā ar 1:0. Otrās trešdaļas viducī “Lokomotiv” gan pārspēja mājinieku vārtsargu Jakubu Sedlāčeku, taču tiesneši šo vārtu guvumu nolēma neieskaitīt, jo pretinieku uzbrucējs atradās vārtsarga laukumā. Tomēr šajā periodā Jaroslavļas komanda tomēr panāca izlīdzinājumu, kad 39.minūtē izcēlās Aleksandrs Kadejkins.
Pamatlaiks tā arī noslēdzās neizšķirti, lai gan Rīgas “Dinamo” hokejistiem bija pāris labas izdevības nodrošināt uzvaru, taču tās izmantotas netika.
Arī pagarinājumā neviena no komandām ar vārtiem neizcēlās, tāpēc tika aizvadīta pēcspēles metienu sērijā, kurā uzvaru Rīgas klubam nodrošināja Rēdlihs.

Kazaņas “Ak Bars” vienība trešdien sasniedza “Latvijas Dzelzceļa” kausa finālu, jo tā ar 5:3 (1:2, 1:1, 3:0) pārspēja Baltkrievijas klubu Minskas “Dinamo”.
Tādējādi pēc regulārā turnīra noslēguma tajā ir uzvarējusi “Lokomotiv” komanda, kas trīs spēļu laikā iekrāja septiņus punktus, kamēr tai ar sešiem punktiem sekoja “Ak Bars”. Minskas “Dinamo” izcīnīja trīs punktus, kamēr divi bija Rīgas “Dinamo” rēķinā.
Līdz ar to ceturtdien par pirmo vietu turnīrā sacentīsies “Lokomotiv” pret “Ak Bars”, kamēr Rīgas “Dinamo” pret Minskas klubu spēlēs par trešo pozīciju.

Šī turnīra pirmajā mačā Rīgas “Dinamo” svētdien ar 1:3 piekāpās Minskas “Dinamo”, bet otrajā mačā ar 2:4 zaudēja “Ak Bars”.