×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
5. februāris, 2014
Drukāt

Rīgas “klusajā centrā” top jauns sešstāvu daudzdzīvokļu nams

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Nekustamo īpašumu attīstītājs “Realia” Rīgas “klusajā centrā”, Vēžu ielā 12, sācis būvēt daudzdzīvokļu namu “Albatros Residence”, portālu “LA.lv” informēja kompānijas jauno pārdošanas projektu vadītāja Jūlija Geveilere.

Projekts radīts sadarbībā ar vācu un latviešu arhitektiem un atrodas perspektīvā Rīgas pilsētas rajonā, kas dinamiski attīstās, tā saucamajā “klusajā centrā”, netālu no krastmalas un pasažieru ostas.

Dzīvojamās ēkas projektā ir 45 dzīvokļi. To platība ir no 32 kvadrātmetriem līdz 119 kvadrātmetriem. Projektā paredzēta pazemes auto novietne, bet viesu auto paredzēta stāvvieta pie mājas.

Ēkas karkass plānots no monolīta dzelzsbetona, 5. un 6. stāvā būs terases, bet 3. un 4. stāva dzīvokļos paredzēti balkoni un lodžijas. Projekta teritorijā tiks iekārtota atpūtas zona un bērnu rotaļu laukums.

Projektā paredzēts servisa dienests, kontrolējama sistēma iekļūšanai ēkā, video novērošana, individuāli siltumenerģijas, aukstā un karstā ūdens patēriņa skaitītāji, divi lifti. Dzīvokļos, kuru platība ir ne mazāka par 100 kvadrātmetri, 5. un 6. stāvā ir iespējams ierīkot kamīnu, klāsta Geveilere.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+