Mobilā versija
+4.4°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
5. februāris, 2014
Drukāt

Rīgas “klusajā centrā” top jauns sešstāvu daudzdzīvokļu nams

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Nekustamo īpašumu attīstītājs “Realia” Rīgas “klusajā centrā”, Vēžu ielā 12, sācis būvēt daudzdzīvokļu namu “Albatros Residence”, portālu “LA.lv” informēja kompānijas jauno pārdošanas projektu vadītāja Jūlija Geveilere.

Projekts radīts sadarbībā ar vācu un latviešu arhitektiem un atrodas perspektīvā Rīgas pilsētas rajonā, kas dinamiski attīstās, tā saucamajā “klusajā centrā”, netālu no krastmalas un pasažieru ostas.

Dzīvojamās ēkas projektā ir 45 dzīvokļi. To platība ir no 32 kvadrātmetriem līdz 119 kvadrātmetriem. Projektā paredzēta pazemes auto novietne, bet viesu auto paredzēta stāvvieta pie mājas.

Ēkas karkass plānots no monolīta dzelzsbetona, 5. un 6. stāvā būs terases, bet 3. un 4. stāva dzīvokļos paredzēti balkoni un lodžijas. Projekta teritorijā tiks iekārtota atpūtas zona un bērnu rotaļu laukums.

Projektā paredzēts servisa dienests, kontrolējama sistēma iekļūšanai ēkā, video novērošana, individuāli siltumenerģijas, aukstā un karstā ūdens patēriņa skaitītāji, divi lifti. Dzīvokļos, kuru platība ir ne mazāka par 100 kvadrātmetri, 5. un 6. stāvā ir iespējams ierīkot kamīnu, klāsta Geveilere.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+