×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
13. jūnijs, 2013
Drukāt

Roberto Kavozi luga “Aprēķina laulības” Valmierā

Foto - publicititātesFoto - publicititātes

13. jūnijā Valmieras drāmas teātrī pirmizrāde mūsdienu itāļu dramaturga Roberto Kavozi lugai “Aprēķina laulības” Dž.Dž.Džilindžera režijā.

Lugas darbība notiek pagājušā gadsimta 90.gados, kad postpadomju telpā dzīvojošie cilvēki dodas prom no dzimtenes labākas dzīves meklējumos, bet sastopas ar dažādas pagātnes un kultūras radītām, palaikam nepārvaramām atšķirībām. Lugas centrā ir neievērojams karabinieru apakšvirsnieks Filipo Fanti, kurš, pārdzīvojis sievas pašnāvību, mēģina atrast pamatu turpmākai dzīvei.
Sastapis Areviku, bēgli no Armēnijas, viņš iemīlas viņā un cer nodibināt jaunu ģimeni, tomēr Fanti pieaugušie dēli ir citās domās, jo viņiem zināms, kas vairāk par Arevikas un viņas draudzenes Irinas pagātni un nodomiem.
Kopā ar Dž.Dž.Džilindžeru strādā viņa jau ierastā komanda – scenogrāfs Mārtiņš Vilkārsis un kostīmu māksliniece Ilze Vītoliņa. Lomas atveidos Imants Strads, Ieva Puķe, Elīna Vāne, Aigars Apinis un Ingus Kniploks. Lugu no itāļu valodas tulkojusi Dace Meiere, norādīja Peļņika.
Šis ir pēdējais Valmieras teātra jauniestudējums šajā sezonā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+