×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.7°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
30. augusts, 2017
Drukāt

Robežsargi neļauj iekļūt valstī lācim no Krievijas (6)

Foto Valsts robežsardzeFoto Valsts robežsardze

Otrdien, 29.augusta vakarā, Valsts robežsardzes Ludzas pārvaldes Grebņevas robežkontroles punktā robežsargi konstatēja neparastu “robežšķērsotāju” – lāci, kurš vēlējās iekļūt Latvijas teritorijā, portālu informēja robežsardzē.

Ņemot vērā, ka lācis nevarēja apliecināt savu identitāti un tiesības uzturēties Latvijā, dzīvnieks tika mudināts atgriezties atpakaļ uz izceļošanas valsti.

Kā ziņo aculiecinieki, lācēns šajā apkaimē manīts arī iepriekš.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. A ja nu viņš ir bēglis?

  2. Īsti korekta jau nu šī ziņa gan nav – jo strēķīti pirms tās kāds autobraucējs bij postējis ziņu, lai uzmanās šoferīši LV pusē – lācēns uz ceļa. Tā ka zvēriņš laimīgi, rādās, ir šķērsojis robežu no LV puses un, cerams, laimīgi nonācis Krievijas mežos.

  3. Odus un emigrantus ari ārā

  4. Izskatās, ka lācēns ir pieradināts pie cilvēku klātbūtnes. Vai nu izbēdzis no zoodārza sakarā ar plūdiem, vai no privāta zoodārza, vai cirka. Kā zināms, Pleskavas apgabalā lija vēl stiprāk, kā pie mums. Vai tas kā ir ietekmējis mammas pazaudēšanu.

    • Ūja, ūja, kāds nu zvēru dārzs Grebņevas apkārtnē! – lācēns vienkārši piedzīvojumu meklētājs no vietējiem mežiem un, kas zin, drīzi apciemos robežsargus atkal.

  5. Lāčtiesību, tfu, dzīvnieku tiesību pārkāpums !!!

Draugiem Facebook Twitter Google+