Mobilā versija
+6.1°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Ceturtdiena, 27. aprīlis, 2017
11. novembris, 2015
Drukāt

Grībauskaite rosina stingrāku probāciju

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite tuvākajā laikā iesniegs Seimam likuma grozījumus, kas vērsti uz stingrāku probācijas noteikumu garantēšanu notiesātajiem, reaģējot uz četrkāršu slepkavību Ķelmes rajonā, kas pagājušajā nedēļā satricināja Lietuvu.

Ķelmes rajona Kražos vismaz 12 reizes tiesāts 57 gadus vecs vīrietis dzērumā nogalināja četras sievietes. Drīz vien izrādījās, ka šim cilvēkam vasaras nogalē par vardarbību pret civilsievu piespriests septiņu mēnešu cietumsods, tā izpildi atliekot uz 12 mēnešiem, un noteikta probācijas uzraudzība. Šajā laikā viņš nedrīkstēja atstāt dzīvesvietu un lietot vielas, kas iedarbojas uz psihi. Bija arī noteikts, ka viņam jāpiedalās vardarbīgas uzvedības mazināšanas programmā. Viņa agrāko noziegumu sarakstā jau bijusi slepkavība un vardarbīgi noziegumi, tomēr tiesībsargāšanas iestāžu darbinieki netika konstatējuši, ka viņš varētu apdraudēt sabiedrību.

Pievienot komentāru

Baltijas valstu gaisa telpā notiek NATO mācības (1)Baltijas valstu gaisa telpā otrdien un trešdien notiek NATO gaisa spēku mācības "Ramstein Alloy 4", informēja Lietuvas Aizsardzības ministrija.
Draugiem Facebook Twitter Google+