×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
29. augusts, 2013
Drukāt

Rutulis ieskandina jauno albumu Daugavas koncertzālē


ReklāmfotoReklāmfoto

29. augustā Rīgā vasaras terasē “Daugavas koncertzāle” uzstāsies dziedātājs Normunds Rutulis. Kopā ar “Slaveno Rīgas orķestri” klausītāji varēs izbaudīt dziesmas no pagājušā gadsimta.


 

Šobrīd Normunds Rutulis ķēries pie jauna, pēc skaita jau astotā dziesmu albuma gatavošanas un jau atklājis tā titulu – “Aizturi elpu”. Dziedātājs arī vēsta, ka gaidāmajā albumā kompozīciju noskaņas atgādināšot par 50. – 60. gadiem un skanēšot bagātīgos orķestra aranžējumos. Turklāt ieraksta secība būšot gluži tāda pati kā tajos laikos – kāda tieši, to varēšot uzzināt, ierodoties koncertā Daugavas koncertzālē.

“Vairāk nekā puse albuma jau ir ierakstīta, tādēļ Daugavas koncertzāles apmeklētājiem piedāvāsim dažus pirmatskaņojumus,” saka Rutulis. “Šoreiz dziedāšu gan klasiskos, gan jaunos hitus. Labskanību priekšnesumam nodrošinās mani uzticamie draugi –  “Slavenais Rīgas orķestris”. Dziesmas dvēselei un kārtīgam deju solim!”

Klausītāju ausis līdz šim sasniegušas jau trīs topošā ieraksta dziesmas. Gada sākumā jau publicēts pirmais albuma vēstnesis – Raimonda Paula kompozīcija “Ledus karaliene” ar Ivara Kurpnieka vārdiem. Tai tapis arī vizuāli krāšņs videoklips, filmēts VEF Kultūras pilī.

Nākamā gaidāmā albuma singla “Kas dārgāks par zeltu” autori ir R. Pauls un Guntars Račs. Dziesmas aranžējums, tāpat kā viss albums, uzticēts Kristapam Krievkalnam un to ieskaņoja uzticamā Normunda skatuves brigāde – “Slavenais Rīgas orķestris” un trio “Limonāde”.

Arī topošā albuma jaunāko singlu – dziesmu “Rīgas sirds” – speciāli Rutulim komponējis Pauls. “Patīkami, ka Maestro atsaucās manam aicinājumam radīt vairākas jaunas melodijas, kuras iezīmētu to virzienu, kādā strādāšu pie sava jaunā soloalbuma. Kad Maestro noklausījās gatavā ieraksta pirmo pantu, viņa komentārs bija lakonisks – labi! Bet pēc pilnas dziesmas noklausīšanās – ļoti labi! Strādājiet tālāk!”

Jaunās dziesmas skanējums iezīmē Rutuļa jaunās un vēl tikai topošās programmas virzienu ar plašu orķestra skanējumu un viegla džeza intonācijām. Dziesmu aranžējis un sadarbībā ar pašu dziedātāju producējis Kristaps Krievkalns, bet ierakstā piedalījušies pavisam 12 mūziķi. Starp citu, 29. augustā “Mikrofona ieraksti” izdod N. Rutuļa labāko dziesmu izlasi, kurā papildus jau zināmām melodijām tiks iekļauta arī “Rīgas sirds”.

 

VARBŪT NODER

Koncerta sākums 20.00.

Biļetes – “Biļešu paradīzes” kasēs, www.bilesuparadize.lv.

Cena: Ls 7 – 24.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+