Latvijā
Sabiedrība

Sajūta tāda, ka atkal bandītu laiki sākušies! Rīdzinieks sašutis par autonomas darbinieku attieksmi7

Kadrs no TV3 video

Dodoties uz autonomu, Mikum pat prātā nenāca, ka nāksies piedzīvot kriminālfilmu cienīgas ainas, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Viss sācies ar to, ka, ierodoties autonomā, vīrietim iedota cita automašīna, nevis, kā iepriekš solīts: labā stāvoklī, uzreiz pēc tehniskās apskates. Jau pirmajā dienā nomas auto priekšējā riepa izlaidusi gaisu un bijusi eļļas noplūde. Par to viņš informējis autonomu, kuras pārstāvis solījis iedot citu automašīnu, lai šo vedot pie viņiem.

Taču pirms tur nokļūt, arī aizmugurējā riepa izlaidusi gaisu. Ar grūtībām to salabojis. Kad puisis ieradies, automašīna uzreiz esot atņemta, pats esot ieslēgts birojā un agresīvs autonomas pārstāvis rupji licis parakstīt dokumentu, ka Mikus ir pārkāpis līguma punktus, par ko esot jāsamaksā 1 300 eiro. Vainots, ka pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu, ka piedalījies sacīkstēs, ka automašīnai esot sabojājies disks, kura bojājumus atsacījušies uzrādīt.

Neviens no autonomas pārstāvjiem interviju televīzijas kameras priekšā sniegt nepiekrīt, taču SIA “PRON Logistic” (Pronoma.lv) atzīst, ka soda naudu iekasēšot, lai gan ne visus 1 300 eiro, bet vismaz 600.

Mikus samaksājis par nedēļu ilgu automašīnas izmantošanu, bet to lietojis vien no piektdienas līdz pirmdienai. Neraugoties uz to, autonomas vadītāja apstiprina, ka naudu par neizmantoto laiku, tāpat kā iemaksāto drošības naudu, neatdos, jo klients neesot ievērojis līguma nosacījumus.

Vairāk pievienotajā video:

LA.lv