×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
3. decembris, 2012
Drukāt

Šakiru tiesā iesūdz bijušais draugs

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Pieprasot 100 miljonus dolāru (54 miljonus latu), kolumbiešu dziedātāju Šakiru iesūdzējis tiesā bijušais draugs, kurš sešus gadus bija arī viņas biznesa partneris.

Antonio de la Rua apgalvo, ka esot bijis “galvenais arhitekts” biznesa plānam, kas dziedātāju padarīja par starptautisku superzvaigzni, tāpēc nu viņš vēlas “atgūt savu daļu no pagātnes un nākotnes ieņēmumiem”, teikts Ņujorkā noformētajos tiesas dokumentos.

Šakira un de la Rua iepazinās 2000.gadā neilgi pēc tam, kad viņš bija piedalījies sava tēva Fernando de la Rua veiksmīgajā Argentīnas prezidenta vēlēšanu kampaņā.

Viņi kļuva par pāri, un de la Rua pavadīja draudzeni pirmajā pasaules koncertturnejā “The Tour Of The Mongoose”. Kad tā noslēdzās ar zaudējumiem, Šakira padzina savu menedžeri un tā vietā noalgoja romantisko partneri.

Viņi vienojās, ka apmaiņā pret “uzņēmējdarbības un mārketinga prasmju, zināšanu un kompetences pielietošanu” de la Rua būs tiesības uz daļu no dziedātājas peļņas. Tomēr 2004.gadā aizsāktā sadarbības balstījās tikai uz “mutisku vienošanos”, tiesas dokumentos norāda de la Rua.

Viņš apgalvo, ka esot panācis 300 miljonu dolāru (162 miljonu latu) vērtu līgumu ar koncertu rīkotājiem “Live Nation”, kā arī “ienesīgu” darījumu par smaržu kolekcijas izveidi. Turklāt viņš arī esot pārliecinājis Šakiru ierakstīt dziesmu “Hips Don’t Lie”, kas vēlāk iekļuva mūzikas topu pirmajā vietā vairāk nekā 25 valstīs.

“De la Rua uzņēmējdarbības un mārketinga talants, apvienots ar atbildētājas mākslinieciskajiem dotumiem, skaistumu un seksapīlu, padarīja sadarbību daudz vērtīgāku, nekā kāds no viņiem to kādreiz būtu iedomājies,” lasāms lietas materiālos.

Šakira un de la Rua izšķīrās 2010.gadā. Dziedātāja paziņoja jaunumus savā mājaslapā, piebilstot, ka “mēs joprojām esam partneri biznesā un profesionālajā dzīvē”.

Tomēr pagājušogad popdziedātāja lika savam advokātam “atbrīvoties no de la Rua, it kā viņš būtu parasts darbinieks”, viņš norāda tiesas dokumentos. De la Rua norādīja, ka kopš tā laika viņš vairs neesot saņēmis savu daļu no dziedātājas peļņas, taču tagad vēloties saņemt “ne mazāk par 100 miljoniem dolāru”.

35 gadus vecā Šakira septembrī apstiprināja, ka gaida savu pirmo bērnu no tagadējā partnera spāņu futbolista Žerāra Pikē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+