Mobilā versija
Brīdinājums +11.3°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
23. februāris, 2016
Drukāt

Saņemti paziņojumi par 28 nāves gadījumiem no gripas

gripa_Leta_Evija_Trifanova_4

Kopš gripas epidēmijas sākuma saņemti paziņojumi par 28 nāves gadījumiem no gripas komplikācijām, informēja Slimību profilakses un kontroles centrā. (SPKC).

Mirušo vecums ir no 41 gada līdz 95 gadiem. No tiem vīrieši ir 16, sievietes – 12.

Pēdējās nedēļas laikā miruši seši pacienti ar laboratoriski apstiprinātu gripu.

Pēdējās nedēļas laikā ģimenes ārstu praksēs reģistrēti 173 gripas gadījumi. Gripas intensitāte vidēji nedaudz pieaugusi – par 3,6%. Aizvadītajā nedēļā saslimušo skaits palielinājies Gulbenē, Jelgavā, Jēkabpilī, Rēzeknē, Valmierā un Ventspilī. Jelgavā gripas intensitāte bijusi visaugstākā un tā pārsniegusi 230 gadījumus uz 100 000 iedzīvotājiem.

Slimnīcā ievietoto pacientu skaits nedaudz samazinājies, taču pieaudzis hospitalizēto skaits gripas izraisītās pneimonijas gadījumos. Slimnīcas ziņojušas par 151 stacionētu pacientu gripas gadījumos un piecas slimnīcas par 26 pacientiem gripas izraisītās pneimonijas gadījumos.

Kopš sezonas sākuma 11 slimnīcās Latvij`uzņemti 852 pacienti gripas un 97 pacienti gripas pneimonijas gadījumos dažādās vecuma grupā.

Pievienot komentāru

Jānis Rukšāns politikas vietā izvēlējās puķu dobes"Ir reizes, kad naktī nevaru aizmigt – jādomā par to, ka pie mums tik daudz kas ir izcūkots," saka Jānis Rukšāns, viens no Latvijas Tautas frontes (LTF) dibinātājiem.
Dīķī noslīcis cilvēksVakar dīķī Maltas pagastā, Rēzeknes novadā, noslīcis cilvēks.
Draugiem Facebook Twitter Google+