Horoskopi un mistika

Sargeņģeļu horoskops visām zodiaka zīmēm. Uzzini, kurš ir tavs aizstāvis 16

Foto – Fotolia

Vai tu tici enģeļiem?


Vai tu tici eņģeļiem? Ja tici, tad tev ir labs sabiedroties. Tad kāda ir patiesība par enģeliskām būtnēm?
Eņģeļi bieži vien veic noteiktus uzdevumus. Patiesībā, daži saka, ka eņģelis ir šis uzdevums un tiklīdz tas ir paveikts – eņģelis pazūd un, cerams, atkal parādās, kad rodas nepieciešamība.

Gadsimtu laikā, zināšanas un dogma ir piešķīrusi vārdus, izskatus un funkcijas, kuras veic noteikti eņģeļi. Piemēram, tiek sacīts, ka eksistē septiņi dievišķā troņa erceņģeļi, bet tikai divi vai trīs savā vārdā parādās Bībelē atkarībā no tā, par kuriem svētajiem rakstiem ir runa. Korāns atsaucas uz vairākiem eņģeļiem un to vārdiem.

Hinduistu ticībā eksistē debešķīgas būtnes – apsaras, dakini un devas, kuras dejo un novērš viedu vīru uzmanību, lai pārliecinātos, ka dievi paliek augstākie.

Budismā ir bodisatvas, apgaismotas būtnes, kuras ir sasniegušas un nopelnījušas pašu pilnību, bet ir apsolījušas palikt starp mums, ne tik perfektajiem cilvēkiem, kamēr vien visi nav tikuši apgaismoti.

Japānā ir tenjo, skaistas sievišķīgas būtnes ar spalvu kimono, kuri ļauj viņām ceļot starp debesīm un zemi.

Korejiešu tradīcijā eksistē līdzīgas dievišķīgas būtnes, kuras tiek dēvētas par sunjo. Persiešu tradīcijās tiek runāts par eņģeļiem ar diviem, četriem, vai sešiem spārniem.

Spārni ļauj eņģeļiem momentā parādīties un atkal pazust tik ātri, ka cilvēka acs to nespēj saskatīt.

Kristiešu, jūdaisma un islāma ticībās ir enģeļi un erceņģeļi, kuri nes ziņas no Dieva. Ziemassvētku stāstā debesis ir pilnas ar eņģeļiem, kuri ganiem pastāstīja par Kristus dzimšanu. Ja tu svini Ziemassvētkus, iespējams, tavā eglītes galotnē ir zvaigzne vai eņģelis.

Rietumu tradīcijās eksistē vairākas asociācijas ar četriem erceņģeļiem – Mihaēlu, Gabriēlu, Rafaēlu un Uriēlu. Mēs viņus varam saistīt ar četriem pamata virzieniem, četriem gadalaikiem un četriem astroloģiskajiem elementiem. Erceņģeļi arī atbild katrs par savu nedēļas dienu, kā to jau aprakstījām eņģeļu horoskopā katrai nedēļas dienai.

Uguns


Mihaēls ir sargājošais erceņģelis Auna, Lauvas un Strēlnieka zīmēm. Viņa vārds nozīmē “tas, kurš ir kā Dievs”. Mihaēls ir kareivis, aizstāvis, svētais cīnītājs. Vai tas neizklausās pēc kaisles personifikācijas? Viņš nes dievišķo laipnību pasaulē, lai arī dažreiz viss, ko mēs redzam, ir liemojošs zobens viņa rokā. Dažās Rietumu tradīcijās Mihaēls sargā dienvidu pamatvirzienu.

Zeme


Vērša, Jaunavas un Mežāža erceņģelis ir Uriēls. Viņa vārds nozīmē “gaismas Dievs”, un klasiskajā mākslā viņš bieži vien tur rokā mirdzošu laternu. Uriēls ved cilvēkus pretī viņu liktenim un iedrošina uz augstāko mākslu, dzeju un visām tām lietām, kuras mūs saglabā civilzētus un piezemētus. Uriēls sargā ziemeļu pamatvirzienu.

Gaiss


Dvīņu, Svaru un Ūdensvīru erceņģelis ir Rafaēls. Viņa vārds nozīmē “Dievs dziedina”. Rafaēls ir dāsns, sniedzotdziedināšanu un dažāda veida atjaunojošas enerģijas. Tas iekļauj radīšanu un nepārtraukto cieņu pret tradīcijām. Viņš sargā austrumu pamatvirzienu, kur aust Saule un aizsākas viss jaunais.

Ūdens


Vēžu, Skorpionu un Zivju ercenģelis ir Gabriēls. Viņa vārds nozīmē ”Dieva spēks”, un viņa nestajās vēstīs ir liels spēks. Ja tu lūdz “Esi sveicināta, Marija”, tu atkārto vārdus, kurus Gabriēls teica, paziņojot Kristus dzimšanu. Islāmā teikts, ka lūgšanas ir radījis Gabriēls. Gabriēls ienes pasaulē taisnību, dievišķo spēku un atklāj mums lielas mistērijas.

LA.lv