Horoskopi un mistika

Sens zīlēšanas tests. Izvēlies kārti un uzzini, ko tev gatavo liktenis1

Kā zīlēt?

Kurš no mums gan nevēlas uzzināt, ko viņam sagatavojis liktenis? Kas notiks mūsu dzīvē tuvākajā nākotnē un vai iespējams izvairīties no sliktiem pavērsieniem?

Tāpēc esam sagatavojuši tev testu-zīlēšanu, kas pastāstīs par tavu nākotni. Tev tikai jāizvēlas sev tīkamākā kārts no četrām attēlā dotajām un jāizlasa nākotnes pareģojums.

Sākam!

Kārts numur viens

Ja tu izvēlējies kārti numur viens, pavisam drīz tavā dzīvē iestāsies neticami veiksmīgs laiks, kura gaitā nav paredzamas nekādas problēmas un sarežģījumi. Bet tās nedienas, kas parādīsies pie horizonta, nav vērts ņemt vērā, jo tās nekādā veidā neaptumšos tavu dzīvi un neradīs nekādas sekas. Tev viss veidosies tā, kā tu to vēlēsies. Galvenais – neaizmirsti par pozitīvu noskaņojumu un tici labākajam!

Kārts numur divi

Ja izvēlējies kārti numur divi, tev jāzina, ka viss pie kā šogad ķersies klāt, ir jāpaveic personīgi tev, ja vēlies veiksmīgu finālu. Nevajag paļauties uz ārēju palīdzību, lai gan piedāvājumus par atbalstu tu saņemsi pastāvīgi. Vienkārši nododies jautājumiem un lietām, kas tevi interesē, ar visu dvēseli, un esi uzmanīgāks un atbildīgāks, nekā parasti. Tas ir tā vērts.

Tu nedrīksti vieglprātīgi attiekties pret notikumiem savā dzīvē, tas ir tavās paša interesēs! Bet neaizmirsti ierobežot nelūgtu cilvēku iejaukšanos savā dzīvē. Nomierinies un it visā rīkojies tā, kā tev priekšā saka intuīcija.

Kārts numur trīs

Ja tu izvēlējies kārti numur trīs, mums ir tas gods tevi iepriecināt, ka tuvākajā laikā tu sajutīsies gluži kā virsotnē. Viss sakārtosies, un vairs nebūs par kaut ko pārdzīvot. Tu sajutīsi, ka beidzot esi sasniedzis to, pēc kā tiecies. Ko lai saka, tev ir tiesības lepoties ar sevi un atpūsties.

Parūpējies, lai tev apkārt ir cilvēki, kas ir patiesi ar tevi un vēl tev labu tikai tāpēc, ka tu esi TU. Tikai tad tu varēsi no likteņa saņemt visus to labumus, kurus tas gatavs tev sniegt.

Kārts numur četri

Ja tu izvēlējies kārti numur četri, vēlamies tev paziņot – pateicoties tavai asprātībai, attapībai un racionālismam, tu spēsi jūtami pietuvināties vēlamajam. Viss, ko tu gribēji vai vēl tikai sagribēsi, var piepildīties. Tomēr – izvairies no pārmērīgas pašpārliecinātības, nevajag pārvērtēt savas iespējas! Jo pat tad, ja ir liels talants, nav iespējams paspēt aptvert un sasniegt visu.

Ja tev parādās iespēja attiecībā uz savu tuvāko nākotni saņemt ieteikumus no kompetentāka cilvēka, kas grib tev palīdzēt, nekautrējies un viņa palīdzību pieņem.

Avots: “mirror-venus.ru”

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Kā akmens siena: 4 horoskopa zīmju pārstāvji, kas vienmēr izskatās aizkaitināti un sapīkuši
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Apdomā savu rīcību pirms nākas novērst tās sekas! Horoskopi 16. oktobrim
3 dienas
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Garastāvoklis līdzināsies viļņiem jūrā! Horoskopi no 15. līdz 23. oktobrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Pašvaldībām 7 gadu laikā attīstībai sola gandrīz divus miljardus eiro 3
3 stundas
IP
Ilze Pētersone
Latvijā
Liela zivs mazā dīķī! Saruna ar Latvijas restorānu karali Mārtiņu Rītiņu
Intervija 4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Bērnu pusdienas Rēzeknē par pusotru miljonu eiro 1
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
FOTO. Sestdienas rītā Āgenskalnā deg mikroautobuss
2 stundas
LA
LA.LV
Sports
VIDEO: Merzļikinam krietni labāka otrā NHL spēle, tomēr atkal zaudējums
2 stundas