Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 28. maijs, 2017
29. jūlijs, 2015
Drukāt

Siguldā pie Mednieku namiņa atjaunota ugunskura vieta un izbūvēta jauna nojume

Foto- Dabas aizsardzības pārvaldeFoto- Dabas aizsardzības pārvalde

Publicitātes foto

Siguldas novadā ir atjaunotas ainavas vērošanas vietas vienā no iecienītākajiem pastaigu un velomaršrutiem starp Krimuldas pili un Velnalas klintīm, portālu “La.lv” informēja Dabas aizsardzības pārvalde.

Gaujas nacionālā parka apmeklētājiem, mērojot dabas taku, nu iespējams atpūsties vai patverties no lietus izbūvētajā nojumē, kā arī sasildīties vai pagatavot maltīti ierīkotajā ugunskura vietā. Atpūtas vieta savulaik ierīkota, jo no turienes paveras viens no padsmit skaistākajiem un gleznainākajiem skatiem uz Gaujas senieleju no Krimuldas puses. Diemžēl pērn nenoskaidroti vandāļi šo atpūtas vietu nodedzināja.

“Atpūtas vieta pie Mednieku namiņa ir tikai viens no objektiem, kas šogad Siguldas apkārtnē piedzīvos pārvērtības. Ar Eiropas Savienības Kohēzijas fonda atbalstu visā Latvijā Dabas aizsardzības pārvalde īsteno projektu par dabas tūrisma infrastruktūras atjaunošanu. Liela daļu darbu norisināsies tieši Gaujas nacionālajā parkā un Siguldā, kur jau tiek atjaunotas un no jauna izveidotas dabas takas, kāpnes, stāvlaukumi, ierīkotas, atjaunotas atpūtas vietas u.tml,” atklāj Dabas aizsardzības pārvaldes Vidzemes reģiona administrācijas direktora vietnieks Mārtiņš Zīverts.

Labiekārtojuma atjaunošanu pie Mednieku namiņa atbalstījis Siguldas novada uzņēmums “Deko mulča”.

Foto- Dabas aizsardzības pārvaldeFoto- Dabas aizsardzības pārvalde

Pievienot komentāru

Vasaras mode 2017. Desmit tendences, kuras vērts izmēģināt (1)Ārpus komforta zonas Jauna vasara, jauna mode!
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+