×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
28. maijs, 2013
Drukāt

Slepens noziedznieks, slepens prokurors, slepena tiesa

Foto - LETAFoto - LETA

Pagājštrešdien “Latvijas Avīze” publicēja ziņu aģentūras LETA informāciju, kuras teksts sākās šādi: “Kādam vīrietim piemērots nosacīts cietumsods par interneta komentāriem, kuros atbalstīta Latvijas iedzīvotāju deportācija un pausta nepieciešamība iznīcināt latviešus.”

Tas, kā redzams, ir nogludināts teksts, patiesībā runa ir par vairākiem rupjiem, latviešu tautu apvainojošiem tekstiem krievu valodā, kas atbalsta latviešu izsūtīšanu pēc Latvijas varmācīgās sagrābšanas un atkalokupācijas.

Kāpēc pēc nedēļas atgriežos pie šīs publikācijas un vēršu uz to mūsu avīzes lasītāju uzmanību? Ne vien tāpēc, ka rupji, aizskaroši izlēcieni kļūst arvien biežāki un nekaunīgāki, publiskāki. Manuprāt, valsts vara ne tikai izliekas neredzam un nedzirdam publiskus valsts un tautas cieņas aizskārumus, bet apzināti izvairās tos atbilstoši nosodīt. Par to liek domāt atstāstītā ziņa.

Izlasot to vēlreiz, redzēsiet, ka ne vien par noziedznieku, kas visrupjākajā veidā apvainojis daudzus ļaudis, latviešu tautu, visas ziņas ir noslēptas. Nav zināms ne prokurors, kurš uzturējis apsūdzību un kurš ar nelieti vienojies (!!!) par soda (?) lielumu – septiņiem mēnešiem nosacīta ieslodzījuma, nav zināms arī, kāda tiesa un kādi tiesneši šādu vienošanos apstiprinājuši.

Sakāmvārds māca: kas vainīgs, tas bailīgs. Minētās lietas izmeklētāji, spriedēji un – konsultanti acīmredzot itin labi saprot, ka viņu izrīcības sabiedrības tiesa nosodīs, tāpēc slēpj nepatīkamas lietas un, ja ne tieši, tad netīši pakalpo valsts ienaidniekiem. Patiešām būs interesanti, vai šādas lietas paietu garām tās Saeimas komisijas uzmanībai, kas aprūpē sabiedrības saliedētību.

Vēl būtiskāk ir apzināt faktus, ka Latvijā ar valstij un sabiedrībai naidīgiem “pētījumiem” un “atklājumiem” prezentējas nevis atsevišķi nesavaldīgi subjekti, bet mūsdienu padomju zinātnieki.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+