×
Mobilā versija
+5.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
21. jūnijs, 2016
Drukāt

Šokējošas mīlas un seksuālās dzīves paražas dažādās pasaules valstīs (1)

Afrika592

Paradīzes būdiņas piecpadsmitgadīgām meitenēm

Patriarhālās Kambodžas Ratanakiri provincē dzīvo Kreungu cilts. Vietējās paražas atļauj pilngadību sasniegušām, tas ir, piecpadsmitgadīgām meitenēm meklēt dzīves partneri diezgan neparastā veidā. Tēvi ar savām rokām netālu no mājām uzceļ nelielu bambusa būdiņu, kurp meita var vest zēnus un nodarboties ar seksu. Mērķis – atrast īsto – līgavaini.

Brāļi nešķiras arī pēc laulībām

Nepālā praktizē daudzvīrību, zinātniskais nosaukums – poliandrija. Sievietei var būt vairāki vīri, parasti tie ir brāļi. Tāda pieeja laulībām ir viegli izskaidrojama: valsts ir blīvi apdzīvota, zemes un ganību visiem nepietiek, bet poliandrija ļauj nesadalīt starp brāļiem zemi. Otrs svarīgs punkts – laulībā būs daudz bērnu, un tāpēc lielāka iespēja izdzīvot. Un trešais – vairāki vīri spēs apgādāt ģimeni labāk nekā viens. 1963.gadā Nepālā aizliedza poligāmiju, bet kurš gan pievērsīs uzmanību kaut kādam likumam, ja dzīve liek rīkoties citādi? Joprojām šādas laulības Nepālā nav nekas neparasts.

Nakts, kad jākrāpj

Septiņas reizes gadā Indonēzijā svin “Pon” svētkus. Ceremonija notiek īpašā vietā – svētā kalna Javas salā pakājē. Dalībnieki visu nakti nododas mīlas priekiem ar cilvēkiem, ar kuriem viņus nesaista laulības saites. Tiek uzskatīts, ka vislielākie veiksminieki ir tie, kuriem visas septiņas reizes gadā izdodas pabūt svētkos (ar visām no tā izrietošajām sekām), ar vienu un to pašu seksuālo partneri. Ceremonijas dalībnieki uzskata, ka tas piesaista veiksmi un bagātību.

Puritāņu sekss apakšveļā

Īrijā salā Inis Beag dzīvo neliela katoļu kopiena – vairāki ciemati, vairāki simti cilvēku, visi dziļi reliģiozi. Noteikumi attiecībā uz seksu ir stingri: nekādas dzimumaudzināšanas, sekss pirms laulībām ir aizliegts. Bērnu laulības organizē vecāki, neprasot viņu piekrišanu. Kā priekšspēle atļauti tikai skūpsti un sēžamvietas glāstīšana, turklāt visai iniciatīvai jānāk tikai no vīra un viss jādara klasiskajā pozā. Un kā ķirsis uz kūciņas noteikums: kailums nav atļauts un ir grēcīgs, tāpēc partneri apakšveļu nedrīkst novilkt.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Un šitie pamāca Latviju kā jāēd ar karoti !!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+