×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
29. janvāris, 2013
Drukāt

Spicē nedēļas nogalē notiks hokeja dienas

rsz_image004

Tirdzniecības centrs Spice sadarbībā ar Latvijas Hokeja federāciju 2. un 3. februārī rīko Hokeja dienas, kurās pirms olimpiskā kvalifikācijas turnīra piedalīsies Latvijas hokejas izlases zvaigznes, sola pasākuma rīkotāji.

Nedēļas nogalē, kas veltīta hokejam, visiem centra apmeklētājiem būs iespēja satikties ar Latvijas izlases zvaigznēm klātienē un aizskarot katra līdzjutēja patriotiskās hokeja stīgas, radīt īsti sportisku noskaņu.

Hokeja dienas t/c Spice norisināsies 2. un 3. februārī no 15.00-18.00 pie Info centra. Ikvienam būs iespēja satikt Latvijas hokeja izlases spēlētājus vaigs vaigā, nofotografēties un aprunāties par hokeju. Kā paliekošu suvenīru, uz īpaši šim pasākumam izgatavotām parakstu kartītēm, būs iespēja palūgt hokejistu autogrāfus ar jauku novēlējumu.

Līdzjutējiem tiks sniegta nebijusi iespēja ierunāt video sveicienus un novēlēt veiksmi Latvijas hokeja izlasei gaidāmajā 2014. gada Olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā speciāli izveidotā video studijā. Sveicieni tiks pārraidīti Arēnā Rīga uz lielā video kuba kvalifikācijas turnīra spēļu laikā no 7.-10. februārim.

Pasākuma laikā darbosies suvenīru veikaliņš, kurā varēs iegādāties dažādus ar Latvijas hokeja izlasi saistītus suvenīriņus – ripas, šalles, taurītes, kreklus, cepures un citas lietas. Tāpat līdzjutējiem tiks piedāvāta jaunā hokeja izlases suvenīru un aksesuāru sērija ar etniskajiem rakstiem. Raksti ietver latviešu folkloras un mitoloģijas simbolus – Jumi, kas sniedz svētību, Māru, kas simbolizē līdzsvaru un saskaņu, un Zalkti, kas simbolizē gudrību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+