×
Mobilā versija
+5.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
8. oktobris, 2014
Drukāt

STARPSAUCIENI. Ivara Bušmaņa replikas

Foto - LETAFoto - LETA

“Būtu grūti pieņemt ko sabiedrības nākotni vēl negatīvāk ietekmējošu. /../ Tas nozīmē, ka ārpus Rīgas un lielajām pilsētām hipotekārā kreditēšana vispār nenotiks. /../ Es nezinu, vai deputāti tiešām nesaprata, par ko lemj? Var jau visu norakstīt uz priekšvēlēšanu laiku, bet nevar taču sagraut nākotni veselai paaudzei! Ko mēs gribam – vēl lielāku emigrāciju un no cilvēkiem tukšākus laukus?” Valsts prezidents Andris Bērziņš intervijā laikrakstā “Diena”

I.B.: “Prezidenta zīmogs uz nekvalitatīva darba. Pirmsvēlēšanu diskusijās pats bāra Saeimu par graujošu darbību, tagad to nostiprina ar likuma izsludināšanu.”

 

 

Foto - LETAFoto - LETA

“Pašreizējā koalīcija ir optimālākais variants. Nav lielas vajadzības pašreizējo koalīciju paplašināt ar kādu citu politisko spēku.” – “Mūsu uzsvars ir un paliks uz mūsu nemainīgajām vērtībām: /../ un nešaubīgi arī reģioni, to attīstība, pašvaldības. ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis par Latvijas Reģionu apvienības iesaistīšanu koalīcijā

I.B.: “Pašreiz valdošie nevēlas plašāku reģionālās attīstības ideju pārstāvniecību. Zaļzemniekiem, kas uzskata sevi par vienīgajiem īstajiem pašvaldību aizstāvjiem, tā laikam ir politiskā greizsirdība, ja sabiedroto uzskata par konkurentu. Līdzīgi arī “Vienotībai”, kura savās vēlēšanu listēs iekļāva mazpilsētu mērus.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+