×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
15. oktobris, 2014
Drukāt

Ivars Bušmanis: Imants Kalniņš Krievijas agresiju nesaskata vai redz un attaisno? (6)

Foto - LETAFoto - LETA

“Es neredzu Krievijas agresivitāti Ukrainā.” Komponists Imants Kalniņš 
LNT raidījumā “Dombura studija” pirmdien

I. B.: Ja neredzētu, man nebūtu ko pārmest savam mīļākajam komponistam. Arī es pa redakcijas logu redzu tikai Dzirnavu ielas 20. nama mājas nojaukšanu. Taču mirkli vēlāk šai raidījumā viņš Krimas aneksiju tomēr saskatīja, bet attaisnoja ar Krievijas pretošanos iekļaut Ukrainu ASV koloniālajā perifērijā. Tādējādi atzīstot Krievijas tiesības ar varu cīnīties citās valstīs par savu “koloniālo perifēriju”. Nacionālā vadzvaigzne aizgājusi citā orbītā.

Ward_3“Tas ir saistīts ar spiegošanas aktivitātēm. Visas pazīmes mērķa izvēlē un ievilināšanā norāda uz spiegošanu Krievijas nacionālajās interesēs.” “iSight” ģenerāldirektors Stīvens Vards par krievu hakeru grupas “Smilšu tārps” 
kiberuzbrukumiem NATO, Eiropai un Ukrainai šovasar

I. B.: Šodienas Štirlics datortārpa veidā jau ir ielīdis datorā, kura caurumus “Microsoft” spējis aizlāpīt pāris mēnešu laikā tikai tagad.

Rancans_Leta_Ieva_Cika_3“Neārstēta depresija katru gadu Latvijā rada ekonomisko slogu 105 miljonu eiro apmērā, ņemot vērā depresijas slimnieku produktivitātes zudumu un darbnespējas radītos zaudējumus.” Prof. Elmārs Rancāns, 
RSU Psihiatrijas un narkoloģijas katedras vadītājs

I. B.: Ja ārsti timoleptisko un trankvilizējošo medikamentu vietā parakstītu “LA” karikatūras, dr. Klaunu vai “Radio SWH” “Rīta svītu”, šo gadījumu būtu mazāk. Valstij kaut pusi no šīs summas vajadzētu atvēlēt nevis farmācijas biznesam, bet dzīvesprieka radītājiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Zinu, ka cilvēks savu PāRLIECīBU tik ātri nomainīt nemaz nevar, kā piemēram cepuri, jo tad viņš vienkārši sagrautu savu personību. Kalniņš no kaismīga nacionālista īsā laikā nonācis citā nometnē. Versijas jau var būt vairākas: jau LTF spicē, pēc pašu čekistu teiktā, kāda trešā vai ceturtā daļa bija savervēti “stukači”, kas tēloja lielus nacionālistus, lai izspiegotu īstos patriotus. No saziņas līdzekļiem zināmas vairākas šādas dīvainas pārliecības maiņas, Straumes kungu ieskaitot. Mazāk aktīvie vienkārši ir pagājuši malā. Aktīvākajiem droši vien ir apnicis izlikties, un nu viņi rāda savu īsto seju. Vai arī vienkārši vecuma dilērijs dara savu. Mazāk iespējams, ka viņi nopirkti. Ja rūpīgāk pavērosiet bijušos LTF aktīvistus, ko viņi runā, tad daži no viņiem bija tikai pielāgojušies jaunajai sistēmai, bet viņu pārliecība un domāšana joprojām ir palikusi tā pati vecā, padomiskā.

  2. Es noklausījos vienu no pēdejām Dombura studijām! Kur šis/Kalniņš gvelza. Pilnīgs kauns un negods! Kāds viņš ir Latvietis! Ko viņš murgo par ASV? Viņš taču ir Pilnīgs Komunists! Vai viņš nelieto kautkādu Marihuānu? Viņš tik lēni runā un tik pārliecinoši, ka liekas, ka šis onkuls ir Abpīpējies! Vai viņš gadījumā 9 maiju nesvin?

  3. Žēl, ka tautā atzīts un mīlēts komponists aiziet pa nepareizo ceļu.

  4. NAV KO piebilst par Imantu Kalniņu – GALĪGI GARĀM!!! Prāts tiešām uz vecumu iet mazumā…Man kauns!!! Savas domas viņam vajadzēja paturēt pie sevis, nevis lēkāt kā circenim pelnos un pelnīt sev “bonusus”…Normāli domājošam cilvēkam Kalniņš smadzenes izpūderēt NEVAR… Mūzika ir viena lieta, bet domāšana pavisam cita…Nezinu NEVIENU inteliģences pārstāvi – rakstnieku, dzejnieku, mūziķi, komponistu, kurš NEBŪTU slavinājis iekārtu, kurā dzīvojis!? Vai – OTRĀDI – BIJIS LIELS pretinieks…par to maksādams dārgu cenu… Tas cits ir jautājums PĀRDOMĀM… NEKAS NENOTIEK TĀPAT VIEN…Arī Kalniņa kunga domāšanas maiņa nav TĀPAT VIEN…

  5. Patreizējais Krievijas režīms izvērsis propogandas karu. Galvenais Krievijas propogandas rupors “Russia Today” raida vairākās valodās Tur strādājot PASAULEĒ VISLABĀK APMAKSĀTIE žurnālisti.
    I.K. varētu būt ļoti labi apmaksāts ietekmes agents Lv. Agrāk (70. gados un vēlāk) I.K. elks bija Ļenins, kam I.K. veltīja LIELA MĒROGA SKAŅDARBU. Šodien Krievijā citi laiki. I.K. dzied slavas dziesmas citam elkam. Domāju, ka būtu vērts painteresēties par šā kunga ienākumiem attiecīgajām iestādēm…

    • Jūs uzrakstījāt gluži manas domas. Tas taču arī ir totalitāra režīma vecu vecais paņēmiens – nopirkt tautā iemīļotu mākslinieku, lai viņš pūš režīma propagandas taurē un mulsina sabiedrību. Neizglītotie un mazizglītotie, iespējams, uzķersies. Un tas jau ir ļoti liels pulks, kam tāds nopirkts Kalniņš var izpūderēt smadzenes. Ja tāds vīrs kā Kalniņš sāk tik aplami, absurdi muldēt, tad viņa muldēšanas pamatā ir ļoti liela nauda. Vai arī – cilvēks traģiski saslimis.

Draugiem Facebook Twitter Google+