Mobilā versija
+0.2°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
2. oktobris, 2012
Drukāt

Sveicam svētkos!

Foto - Atis JansonsFoto - Atis Jansons

Ap Jāņiem braucu pa Ventspils šoseju aiz Talsiem un vēlāk rakstīju – stulbi! Tas bija par zīmēm “70” sen pabeigta ceļa remonta zonā. Pirms nedēļas ripoju pretējā virzienā un apstājos nofotografēt tikpat nevajadzīgas zīmes ideālas, jaunas maģistrāles malā.

 

27. septembris. Svētki! Visi pārpiesardzīgie liegumi noņemti, korekti uzlikts brīdinājums par jaunu, iespējams, slidenu segumu, un mēs beidzot mierīgu sirdi baudām vienu no skaistākajiem rekonstruētajiem ceļiem Latvijā. Paldies pilnsabiedrībai “VIA” un “Binders”, kura ir šī darba veicējs un par atzīstamu kvalitāti saņēmusi “Autoceļu Avīzes” balvu (2. vieta). Pirmo un trešo vietu nominācijā “Gada objekts” ieguvis SIA “Strabag” par darbiem šajā pašā A2 (Tukuma rajonā) un Liepājas šosejas sākuma daļā.

 

Pievienot komentāru

"Samsung" attālināti atslēgs "Galaxy Note 7"Dienvidkorejas elektronikas firma "Samsung" piektdien paziņoja, ka ASV atslēgs viedtālruņus "Galaxy Note 7", lai piespiestu atlikušos īpašniekus pārtraukt lietot drošības dēļ atsauktās ierīces.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+