Mobilā versija
+0.2°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
17. janvāris, 2015
Drukāt

Taivānā vīrietis mirst pēc trīs dienu nepārtrauktas datorspēļu spēlēšanas (2)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Taivānā miris kāds 32 gadus vecs vīrietis pēc nepārtrauktas trīs dienas ilgas datorspēļu spēlēšanu interneta kafejnīcā, kas ir jau otrais šāds gadījums šogad, 17.janvārī vēsta vietējais laikraksts “Taipei Times”.

Vīrietis atrasts saļimis nekustīgs krēslā interneta kafejnīcā Gaosjunas pilsētā. Citi spēlētāji sākumā domājuši, ka viņš guļ, taču kad kafejnīcas darbinieks sapratis, ka viņš neelpo, viņš nogādāts slimnīcā, kur atzīts par mirušu, raksta avīze.

Ārsti apstiprināja, ka viņam apstājusies sirds, to reģistrējot kā “pēkšņu nāvi” no ilgstošas datorspēļu spēlēšanas.

Nav zināms, ko tieši viņš spēlējis nāves brīdī, avīze to vienīgi raksturo kā “kaujas datorspēli”.

1.janvārī Taibei interneta kafejnīcā tika atrasts miris 38 gadus vecs vīrietis, kurš bija spēlējis datorspēles piecas dienas pēc kārtas.

Kā pavēstīja policija, abos gadījumos pārējie spēlētāji kafejnīcās palikuši vienaldzīgi pret cilvēka nāvi līdzās, turpinot spēlēt pat tad, kad izmeklētāji norobežojuši galdus pierādījumu vākšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. 32 gadu vecumā jau bišķi prātam bija jābūt,bet tā jau viņa paša brīva izvēle ,kā aiziet spēlei līdzi.

  2. Nebūtu par ļaunu uzrakstīt, cik kafijas un enerģijas dzērienus nelaiķis geimeris izpumpējis šajās trīs dienās.

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+