Sports
Futbols

Telpu futbolu grib vadīt tikai Ļašenko0

Foto no Vadima Ļašenko arhīva

Pašreizējais amata izpildītājs Vadims Ļašenko kā vienīgais oficiāli iesniedzis savu kandidatūru Latvijas Telpu futbola federācijas (LTFA) prezidenta vēlēšanām, vēsta LTFA.

LTFA Kongress norisināsies 21.septembrī un tajā tiks vēlēts prezidents, kā arī ievēlēti arī astoņi valdes locekļi.

Līdz pagājušās nedēļas piektdienai LTFA prezidenta amata kandidātiem bija jāiesniedz pieteikums motivācijas vēstules veidā, bet līdz 10.augustam nepieciešams sagatavot rakstisku plānu par veicamajiem darbiem un sasniedzamajiem mērķiem, ko attiecīgais valdes priekšsēdētāja amata kandidāts veiks savu pilnvaru laikā.

Atbilstoši izvirzītajiem kritērijiem LTFA prezidenta amata kandidātam jābūt izvirzītam ar ne mazāk kā piecu organizācijas biedru rekomendācijas vēstulēm, nepieciešama darba pieredze vadošā amatā un cieša saikne ar telpu futbolu, kā arī augstākā izglītība un augstākā līmeņa valsts valodas prasmes.

Līdz 21.augustam savas kandidatūras motivācijas vēstules veidā var iesniegt LTFA valdes locekļa amata pretendenti. Atbilstoši izvirzītajiem kritērijiem kandidātam jābūt izvirzītam ar ne mazāk kā trīs organizācijas biedru rekomendācijas vēstulēm, nepieciešama darba pieredze kādā no 16 jomām un cieša saikne ar telpu futbolu, kā arī augstākā līmeņa valsts valodas prasmes.

Saistītie raksti

LTFA tika dibināta 2014.gada septembrī un par tās valdes priekšsēdētāju tika apstiprināts kādreizējais Latvijas telpu futbola izlases spēlētājs Ļašenko.

Kā zināms, Ļašenko šajā pavasarī kandidēja uz Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta amatu, kurā tika ievēlēts Kaspars Gorkšs.

LA.lv