Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
28. marts, 2016
Drukāt

“Terehovā” kravas automašīnām rindā jāstāv divas diennaktis

Foto-LETAFoto-LETA

Pirmdienas rītā kravas automašīnu rindā Latvijas-Krievijas robežkontroles punktā “Terehova” stāv 460 transporta līdzekļu, liecina informācija Valsts ieņēmumu dienesta (VID) mājaslapā.

Paredzamais gaidīšanas ilgums šajā robežkontroles punktā ir aptuveni 49 stundas. Pēdējās diennakts laikā robežu šķērsojušas 227 kravas automašīnas.

Svētdienas, 27.marta, rītā rindā gaidīja 450 kravas automašīnu. Gara rinda Terehovā atsāka vedoties 19.martā, un kopš 26.marta tajā stāv vairāk nekā 400 transporta līdzekļu.

Savukārt Grebņevā, kā arī pie robežas ar Baltkrieviju rindu nav.

VID aģentūrai BNS iepriekš norādīja, ka rindu palielināšanās pie Latvijas-Krievijas robežas saistīta ar kaimiņvalsts robežkontrolē iesaistīto dienestu darbību. Latvijas pusē nekādas izmaiņas muitas dienesta darbā, kas ietekmētu robežšķērsošanas vietas caurlaidību, nav veiktas.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+