Uncategorized

Tomass Dukurs: Radikāliem eksperimentiem laika nav, bet uz vietas nestāvēsim 16

Sezona noslēgusies, taču darbs nebeidzas – Latvijas skeletonisti šonedēļ vēl brauc pa Siguldas trasi un testē tehniku. Darba plāns vasarai jau esot gatavs, lieli eksperimenti nav paredzēti, taču arī uz vietas nedrīkst stāvēt, uzsver Tomass Dukurs.

Ziema nesteidz atkāpties, tāpēc apstākļi ir pateicīgi, lai skeletonisti pa labu ledu Siguldā notestētu tehniku. „Martinam uztaisītas jaunas slidas, viņš tās testēs. Es pamēģināšu kaut ko no esošā. Aprīlī būs atvaļinājums, bet nometne sāksies 13. maijā. Ir domas, kas jāizdara vasarā, tēvs pasūtījis jaunus rāmjus, materiālus, būs jaunas slidas. Nekādiem radikāliem eksperimentiem gan nav laika, bet uz vietas arī nestāvēsim, jo pārējie progresē un nāk tuvāk. Jāmēģina atrauties,” saka Tomass Dukurs.

Bobsleja, skeletona un kamaniņu braucēju sezonas noslēguma pasākums Siguldā izvērtās par īstiem svētkiem ar šova elementiem, kur galvenās lomās nospēlēja brāļi Dukuri – viņi pirmo reizi ar skeletoniem laidās lejā pa trasi… ietērpti uzvalkos.

„Tā bija mūsu iespēja pateikties faniem un atbalstītājiem, vairāk kā šovs – cilvēki, kas jūt līdzi, varēja atbraukt un paskatīties, kā tas viss dzīvē notiek. Pasākuma organizators ir Aigars Strauss, viņš piedāvāja nobraukt pa trasi, ģērbtiem uzvalkos. Kā bija? Braukšana jau daudz neatšķiras, vienīgais, ka uzvalks uzpūšas kā bura, nav ļoti komfortabli. No rezultāta noņem vismaz divas sekundes, bet mums jau nebija nekādi mači, tāpēc laiks nav svarīgs.”

LA.lv