Mobilā versija
Brīdinājums +9.5°C
Gaitis, Gaits, Karīna
Otrdiena, 17. oktobris, 2017
1. jūlijs, 2015
Drukāt

TOP5 produkti, kas palīdz zaudēt svaru. Kuri tie ir?

1. Kokosriekstu eļļa

1no5
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock
Foto – Shutterstock

Kad runa ir par svara zaudēšanu, lielākoties tiek izmantotas divas stratēģijas – fiziskās aktivitātes un diēta. Parasti cilvēks izmanto abas divas, taču attiecībā uz diētu cilvēkiem mēdz būt nepareizi priekšstati. Ja esi kā vairums ļaužu, tev ir pārliecība, ka vienīgais veids, kā zaudēt svaru ar diētas palīdzību, ir badoties. Lai gan tas var palīdzēt, tas nav vienīgais problēmas risinājums. Tu svaru vari arī zaudēt, mērenā daudzumā lietojot uzturā vairākus dabiskus un veselīgus produktus. Lūk, 5TOP produkti, kas veicina ķermeņa masas samazināšanos.

Kokosriekstu eļļa ir patiešām neticami labs produkts, kas lieliski iederas jebkurā diētā. Pirmkārt, kokosriekstu eļļa palielina enerģijas līmeni. Tā satur laurīnskābi, kas ļoti ātri metabolizējas un neuzkrājas kā tauki. Tā vietā eļļa nonāk tieši aknās, kur pārvēršas enerģijā. Pāris tējkarotes kokosriekstu eļļas brokastīs var palielināt tavu enerģiju pat par 5%, paaugstinot tavu motivāciju strādāt un būt aktīvam. Kokosriekstu eļļa arī samazina izsalkuma sajūtu un ēšanas kāri. Turklāt šis produkts vairo organisma spēju sagremot un absorbēt uzturvielas. Tas ļauj tev ēst mazāk, nejūtot bada sajūtu. Tā kā kokosriekstu eļļa apgādā organismu ar daudzām nepieciešamajām uzturvielām, nerodas situācija, ka tu apspied apetīti uz veselības rēķina.

  1. Kokosriekstu eļļa
  2. Aveņu ketoni
  3. Zaļā tēja
  4. Auzas
  5. Johimbe

Pievienot komentāru

Kāpēc konjaku nav jāsilda plaukstās un kādi kokteiļi modē, stāsta slavens pazinējsKonjaka pazinējs Žans Mišels Košē: konjaku jau 150 gadus bauda kokteiļos un pirms lietošanas to nav nepieciešams sildīt plaukstās!
Draugiem Facebook Twitter Google+