Spānijas futbola izlases spēlētāji

Traks futbols, bet astotdaļfinālā Spānija un Portugāle 0

Portugāles futbola izlase pirmdien Pasaules kausa pēdējā grupu turnīra mačā spēlēja neizšķirti pret Irānu un iekļuva astotdaļfinālā, bet Spānija spēles beigās izrāva neizšķirtu pret Marokas izlasi.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā 55
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim

Portugāles valstsvienība ar rezultātu 1:1 (1:0) cīnījās neizšķirti pret Irānu, vārtus gūstot Rikardu Kvarežmam un Karimam Ansarifardam, savukārt Spānija ar rezultātu 2:2 (1:1) spēlēja neizšķirti pret Maroku. Spānijas izlases rindās ar vārtu guvumu izcēlās Isko un Jago Aspass, bet Marokas sastāvā vārtus guva Kalids Butaibs un Jusefs En-Nesiri.

Līdz ar to B grupā pirmajā vietā ar pieciem punktiem trīs spēlēs finišēja Spānija, bet tikpat punktus sakrāja Portugāle, kas ieņem otro vietu. Tikmēr Irāna tika pie četriem punktiem, bet Maroka palika pēdējā grupā ar vienu punktu.

Portugāles izlases sastāvā 45.minūtē ar skaistu sitienu vārtus guva Kvarežma, bet otrajā puslaikā portugāļu zvaigzne Krištianu Ronaldu nerealizēja 11 metru sitienu. Spēles izskaņā Irāna nopelnīja 11 metru sitienu, ko otrajā kompensācijas laika minūtē realizēja Karims Ansarifards. Irāna vēl otrā puslaika kompensācijas laika izskaņā metās uz priekšu, cenšoties izraut uzvaru, taču tas neizdevās, astotdaļfinālā tiekot Portugālei.

Astotdaļfinālā Portugāle tiksies ar Urugvaju, bet Spānija mērosies spēkiem ar Krieviju.

Pašreizēja Eiropas čempione Portugāle septīto reizi piedalās Pasaules kausa finālturnīrā, labāko sasniegumu gūstot 1966.gadā, kad izcīnīja trešo vietu. Tāpat 2006.gadā portugāļi palika ceturtie, bet iepriekšējās planētas meistarsacīkstēs 2014.gadā neizkļuva no apakšgrupas. Krievijā Portugālei ir piektais Pasaules kausa finālturnīrs pēc kārtas.