×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
30. oktobris, 2012
Drukāt

Traumatiskākās horoskopa zīmes – Auns, Zivs, Vērsis un Vēzis

Foto - LETAFoto - LETA

Auna, Zivs un Vērša zodiaka zīmē dzimušās sievietes biežāk gūst traumas salīdzinājumā ar citu zīmju pārstāvēm, savukārt visvairāk nelaimes gadījumiem pakļauti un traumas gūst Vēža zīmē dzimušie stiprā dzimuma pārstāvji, liecina apdrošināšanas sabiedrības “BTA Insurance Company” SE dati.

Izpētot nelaimes gadījumus un cilvēkus, ar kuriem tie notikuši, apdrošinātājs secina, ka gandrīz 95% Vērša, Auna un Zivs zīmē dzimušo sieviešu gūtās traumas ir roku un kāju savainojumi. Starp vīriešiem izceļas tieši Vēža zīmes pārstāvji, citu zodiaka zīmju un traumatisma īpaša saistība netika novērota. Iespējams, tas izskaidrojams ar to, ka vīriešiem kopumā ir ievērojami lielāka nosliece gūt traumas nekā sievietēm, pieļauj apdrošinātājs.

Sertificēts astrologs Kristaps Baņķis norāda, ka ar lielāku traumatismu visbiežāk saskaras cilvēki ar spēcīgu Marsa un attiecīgi to pārvaldošo zodiaka zīmju – Auna un Skorpiona – akcentiem horoskopā.

Astrologs norāda, ka tieši Auni ir visvairāk pakļauti nelaimes gadījumiem, jo zīmes daba paredz neapdomību un risku. Savukārt Skorpiona traumas parasti ir dzīvībai daudz bīstamākas. Liela iespēja, ka Vērša zīmē dzimušajam kāda no Saulei vistuvākajām planētām atradīsies tieši Auna zīmē. Tas pats attiecas arī uz Zivīm, turklāt Zivis skaitās “miegaināka” zīme, un ar tās pārstāvjiem negadījumi nereti notiek aiz neuzmanības. Tas arī izskaidro, kāpēc apdrošinātājam, izpētot savus datus, ir iezīmējusies šāda trijotne – Zivis, Auns, Vērsis, kas biežāk gūst traumas, norāda Baņķis.

Apdrošināšanas kompānija novērojusi, ka Vērša zīmē dzimušās sievietes ne vien biežāk gūst traumas, bet salīdzinājumā ar citām zīmēm ir arī aktīvākas, iegādājoties apdrošināšanu pret nelaimes gadījumiem. Parasti viņas iegādājas ne vien pamata piedāvājumu, bet arī apdrošina papildu riskus. Lai gan visbiežāk traumas gūst tieši vīrieši, un pēdējā gada rādītāji liecina, ka 60% traumu guvēju bija tieši stiprā dzimuma pārstāvju, par nelaimes gadījumu apdrošināšanu kopumā, vismaz iepriekšējos gados, vairāk rūpējās sievietes, iegādājoties to gan sev, gan tuviniekiem. Taču pagājušajā gadā un arī šogad novērota tendence, ka aizvien pieaug to vīriešu skaits, kuri paši iegādājas apdrošināšanu. Viņu noslēgto nelaimes apdrošināšanas līgumu skaits veido 50% no kopējā apjoma, norāda “BTA Insurance Company” SE Mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta direktore Ilva Priedniece.

“Kopumā rūpes par apdrošināšanu lielākoties raksturīga Vēža un Skorpiona zīmēm. Acīmredzot Vēžu piesardzība liek apdrošināties, savukārt iedzimtais bailīgums kā magnēts piesaista to, no kā apdrošinājies, tāpēc arī Vēža zīmē dzimušie visvairāk pakļauti nelaimes gadījumiem un gūst traumas” skaidro Baņķis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+