Mobilā versija
+9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
27. jūnijs, 2016
Drukāt

Ūdens upēs vietām sasilis līdz plus 26 grādiem, ezeros – ap plus 20 grādiem

Foto - LETAFoto - LETA

Cilvēki peldas Mērsraga kanālā

Latvijas upēs šorīt maksimālā temperatūra vietām sasniegusi plus 26 grādus, savukārt ezeros ūdens ir nedaudz vēsāks – ap plus 20 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.

Daugavā ūdens temperatūra ir plus 23, plus 26 grādu robežās. Augstākā ūdens temperatūra ir fiksēta Krāslavā – plus 25,9 grādi.

Augsta ūdens temperatūra fiksēta arī Lielupē – Staļģenes novērojumu stacijā šorīt fiksēti plus 25 grādi. Citos posmos ūdens temperatūra ir no plus 20 līdz plus 24 grādiem. Ventā temperatūra ir plus 23, plus 24 grādu robežās.

Zemāka ūdens temperatūra ir ezeros – ap plus 20, plus 22 grādiem.

Gaujā ūdens temperatūra vietām nesasniedz plus 20 grādu atzīmi, arī Abavā tā ir ap plus 20 grādiem.

Jūrā, Vidzemes piekrastē, ūdens iesilis līdz plus 22 grādiem, savukārt Rīgas līča pretējā pusē temperatūra ir par dažiem grādiem zemāka.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+