Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
27. jūnijs, 2016
Drukāt

Ūdens upēs vietām sasilis līdz plus 26 grādiem, ezeros – ap plus 20 grādiem

Foto - LETAFoto - LETA

Cilvēki peldas Mērsraga kanālā

Latvijas upēs šorīt maksimālā temperatūra vietām sasniegusi plus 26 grādus, savukārt ezeros ūdens ir nedaudz vēsāks – ap plus 20 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.

Daugavā ūdens temperatūra ir plus 23, plus 26 grādu robežās. Augstākā ūdens temperatūra ir fiksēta Krāslavā – plus 25,9 grādi.

Augsta ūdens temperatūra fiksēta arī Lielupē – Staļģenes novērojumu stacijā šorīt fiksēti plus 25 grādi. Citos posmos ūdens temperatūra ir no plus 20 līdz plus 24 grādiem. Ventā temperatūra ir plus 23, plus 24 grādu robežās.

Zemāka ūdens temperatūra ir ezeros – ap plus 20, plus 22 grādiem.

Gaujā ūdens temperatūra vietām nesasniedz plus 20 grādu atzīmi, arī Abavā tā ir ap plus 20 grādiem.

Jūrā, Vidzemes piekrastē, ūdens iesilis līdz plus 22 grādiem, savukārt Rīgas līča pretējā pusē temperatūra ir par dažiem grādiem zemāka.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (14)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+