×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
25. janvāris, 2014
Drukāt

Ūdensvīra zīmē dzimušie – mērķtiecīgi un godkārīgi (1)

udensvirs

Saule caur Ūdensvīra zodiaka zvaigznāju iet no 20. janvāra plkst. 5.51 līdz 18. februārim plkst. 19.59. 


Ūdensvīri ir gatavi dzīves izaicinājumiem, tāpēc viņiem nepatīk rutīna un konservatīvi domājoši cilvēki. Būdams jauna ceļa gājējs, Ūdensvīrs labāk kļūdīsies, nekā atteiksies no piedāvātās iespējas. Šā tipa cilvēki ir godīgi un spēj uzņemties atbildību. Savā būtībā ir mērķtiecīgi un godkārīgi, tāpēc viņiem ir svarīgi, lai citi viņus ciena un respektē.


Ūdensvīri ir atsaucīgi un pretimnākoši tikai tad, ja ar viņiem runā mierīgi un dod iespēju izteikties. Ja uz šajā zīmē dzimušajiem kliedz vai runā ar viņiem pavēles formā, tad viņi noslēdzas sevī un ignorē visu un visus. Šā tipa cilvēki spēj runāt ar vienu cilvēku laipni un draudzīgi, bet tajā pašā laikā blakusstāvošo ignorēt un izlikties, ka viņa tur nav.

Tā kā Ūdensvīriem piemīt daudz radošās enerģijas, viņi labāk jutīsies tur, kur paši var veidot savu vidi un noteikt savus likumus.

No 20. līdz 31. janvārim dzimušie ir Gaisa stihijas Ūdensvīri – cilvēki ir ar lielisku humora izjūtu un labām oratora dotībām. Tāpēc viņi tiecas pēc tiem, kas ir radoši, ar prieku iesaistās dažādos pasākumos un labprāt ceļo. Šā tipa cilvēkiem patīk darboties kopā un īstenot kopīgas ieceres. Viņiem nav simpātiski cilvēki, kuri nespēj izrādīt iniciatīvu, ir pārāk nosvērti un analītiski. Veiksmīgas attiecības ar cilvēkiem, kuri dzīvē sevi ir realizējuši.

No 1. līdz 10. februārim dzimušie ir Ūdens stihijas Ūdensvīri – šā tipa cilvēki apveltīti ar labu intuīciju un spēju saskatīt cilvēku patieso būtību. Viņiem patīk darboties savā nodabā un baudīt savas darbības augļus, tāpēc tiecas pēc cilvēkiem, kas ir patstāvīgi un uz kuriem var paļauties. Labprāt brīvo laiku pavada kopā ar tiem, ar kuriem saista kopīgas intereses un pasaules redzējums. Nepatīk, ja ierobežo vai nerēķinās ar viņu vajadzībām.

No 11. līdz 19. februārim dzimušie ir Uguns stihijas Ūdensvīri – viņi ir atklāti un tieši. Ne visi spēj bez apvainošanās uztvert šo tiešumu. Būdami atbildīgi un par sevi pārliecināti, šā tipa cilvēki ir prasīgi pret sevi un citiem. Viņiem patīk tie, kas pēc kritiena spēj piecelties un doties uz priekšu. Nepatīk neizlēmīgie un tādi, kam jāsaka priekšā, kas būtu darāms. Par partneriem izvēlas cilvēkus ar stipru raksturu un tos, no kā var kaut ko jaunu iemācīties.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Draugiem Facebook Twitter Google+