Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
22. augusts, 2016
Drukāt

Ugunsgrēks veikalā Liepājā: Izglābj dzīvniekus un putnus (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs foto no arhīva

Naktī no svētdienas uz pirmdienu, plkst. 22.47, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Klaipēdas ielu Liepājā, kur bija nostrādājusi automātiskā ugunsaizsardzības sistēma.

Ugunsdzēsējiem ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka divstāvu tirdzniecības ēkas pirmajā stāvā dega dzērienu atdzesēšanas vitrīna, skapji, plaukti un elektrības vadi 30 m2 platībā, savukārt ēkas otrajā stāvā dega starpsiena un elektrības vadi 0,5 m2 platībā.

Glābēji no piedūmotās ēkas izglāba deviņus dzīvniekus un 10 putnus. Ugunsgrēka laikā cieta viens ugunsdzēsējs glābējs, kurš tika hospitalizēts, bet vēlāk jau varēja atgriezties darbā.

Plkst. 2.40 ugunsgrēks tika likvidēts.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. No kurienes radās veikalā dzīvnieki un putni, tekstā netika minēts.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+