Sports
Futbols

Uldriķim palikšana uz Latvijas izlases rezervistu soliņa bijis apkaunojums0


Roberts Uldriķis (trešais no labās) pirms Latvijas izlases spēles.
Roberts Uldriķis (trešais no labās) pirms Latvijas izlases spēles.
Foto: LFF/Nora Krevņeva-Baibakova

Latvijas futbola izlases uzbrucējs šajā sasaukumā piedzīvojis vienu no apkaunojošākajiem brīžiem karjerā, futbolists ierakstījis savā “Facebook” profilā.

“Šonedēļ piedzīvoju vienu no apkaunošākajiem brīžiem savā futbolista karjerā. Es varēju atpūsties īsajā atvaļinājumā pēc pusotra gada sezonas, jo jau 17. jūnijā “Sion” pulcējas uz gatavošanos pirms nākamās sezonas. Tomēr izvēlējos būt kopā ar Nacionālo izlasi un aizstāvēt Latvijas godu. Beigās noskatījos no malas abus kaunpilnos zaudējumus. Pateicos visiem, kas atnāca uz šīm spēlēm! Piedodiet, ka neizdevās attaisnot jūsu cerības!” raksta Roberts Uldriķis.

Latvijas izlase divās Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēs mājās zaudēja Izraēlai (0:3) un Slovēnijai (0:5), Uldriķim abās paliekot uz rezervistu soliņa, lai gan viņš ir viens no diviem mūsu futbolistiem, kas ikdienā spēlē augsta līmeņa čempionātā Šveicē. Latvijas izlases vadītājs Slaviša Stojanovičs kā smailes uzbrucējam priekšroku deva Vladislavam Gutkovskim.

Latvijas futbola izlase zaudē Slovēnijai
Saistītie raksti

Vakar spēlē pret Slovēniju slaidajam uzbrucējam otrā puslaika vidū jau bija sagatavota maiņa, taču tieši tad traumu guva Kristers Tobers, kas izjauca trenera plānus. 21 gadu vecais Uldriķis valstsvienībā piedalījies desmit spēlēs, gūstot vienus vārtus. Pagaidām Stojanovičs viņam īsti neuzticas, tāpat neliels spēles laiks bija arī pie iepriekšējā galvenā trenera Miksu Pātelainena.

Bet viņš nebaidās izteikt savu viedokli. Piemēram, martā pēc zaudējuma Ziemeļmaķedonijā atzina, ka izlase spēlē nevis kā pienāktos tās simbolam – vilkiem, bet gan kā čivavas sunīši.

LA.lv