×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.5°C
Zenta, Dzelde, Zelda
Otrdiena, 14. augusts, 2018
19. jūnijs, 2017
Drukāt

Uzvarai pietika, pasaulei nepietika (1)

foto: lat-athletics.lvfoto: lat-athletics.lv

Latvijas šķēpmetējs Ansis Brūns svētdien uzvarēja Jelgavā notikušajās tradicionālajās olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausa izcīņas sacensībās, turklāt viņam pietrūka tikai viens metrs līdz pasaules čempionāta normatīva izpildīšanai.

Brūns uzvaru Jelgavā izcīnīja vien pēdējā metienā, kad sasniedza 82 metru atzīmi. Tas ir sportista jauns personīgais rekords, par 72 centimetriem uzlabojot pirms teju trim gadiem iespēto.

Tāpat Brūnam pietrūka tikai viens metrs, lai izpildītu pasaules čempionāta normatīvu, kas ir 83 metri. Otrajā vietā svētdien palika pagājušā gada čempions Rolandu Štrobinders.
“Patīkami beidzot vinnēt Rolandu, jo man tas sen nebija izdevies. Vēl lielāks prieks par personīgo rekordu – šodien jau jutu, ka būs kāds labs metiens: ja pirmajos mēģinājumos kaut kas neizdevās, tad pirms pēdējā nedaudz pamainīju ieskrējienu, un tas deva rezultātu,” laikraksts “Jelgavas Vēstnesis” citē Brūna teikto.

Tikmēr dāmu konkurencē nepārspēta palika Latvijas vadošā šķēpmetēja Madara Palameika, kura triumfēja ar 63,92 metrus tālu raidījumu, kas pasaulē ir desmitais labākais rezultāts šajā sezonā.
Savukārt vēl no Latvijas sportistēm uz goda pjedestāla šajās sacensībās kāpa Anete Kociņa, kurai trešā vieta.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+