Sports
Hokejs

Lielus un mazus uz kopīgu fanošanu aicina Hokeja fanu māja “Dinamo Rīga” 1

Foto: LETA

“Fani un atbalsts dod spēku! Pat, ja atrodamies tūkstošiem kilometru tālu, mēs jūtam atbalstu no Latvijas,” ne reizi vien atzinuši mūsu hokejisti. Kopīgs atbalsts ir dubultā vērts! Pasaules hokeja čempionāta laikā uz kopīgu īkšķu turēšanu aicina Hokeja fanu māja “Dinamo Rīga”, kas ar īpašiem viesiem, atrakcijām, konkursiem un, protams, kopīgu hokeja spēļu skatīšanos uz lielajiem ekrāniem ir atvērta katram, kurš hokeja spēlēm vēlas sekot draudzīgā, ģimeniskā un aizraujošā atmosfērā.

Šodien jau no 17:15 turam īkšķus par mūsu hokejistiem spēlē pret Itālijas valstsvienību. “Dinamo Rīga” hokeja fanu mājā iesildīšanās spēlei, atrakcijas un tikšanās ar viesiem sāksies jau pulksten 16:15!

Ķīpsalā pie viesnīcas “Riga Islande Hotel” Hokeja fanu māja “Dinamo Rīga”, kur uz lielajiem ekrāniem var sekot līdzi visu spēļu translācijai, ir atvērta visu Pasaules hokeja čempionāta laiku līdz 21. maijam. Taču īpaši viesi, atrakcijas un aktivitātes fanu mājā notiks Latvijas izlases spēļu laikā.

“Dažādas aktivitātes un viesu uzņemšana notiek katru dienu jau stundu pirms Latvijas valstsvienības iziešanas laukumā. Notiks konkursi, būs iespēja tikties ar īpašiem Viaplay Sport studijas ciemiņiem un “Dinamo Rīga” hokejistiem, kā arī piedalīties dažādās atrakcijās un aktivitātēs. Mēs gaidām ģimenes ar lieliem un maziem bērniem, tādēļ brīvdienās un dienas spēlēs fanu mājā darbosies arī bērnu rotaļu istaba. Tajā rosīsies radošās grupas “Pasaku nams” auklītes un pasaku tēli, kas mazos, vēl tikai pieaugošos fanus, nodarbinās rotaļās, radošās darbnīcās, konkursos un jautrās izdarībās, lai vecāki var pilnā mērā pievērsties spēles tiešraidei,” kopīgās fanošanas noskaņas ieskicē AS “Dinamo Rīga” mārketinga projektu vadītāja Laura Tumase.

Šodien īpašais Hokeja fanu mājas “Dinamo Riga” viesis būs Latvijas Hokeja federācijas prezidents Aigars Kalvītis, kā arī grupas “Dzelzs vilks” mūziķi. Vēl šodien pa dienu Dinamo Rīga facebook profilā ikviens viesiem var uzdot jautājumus, uz kuriem jau klātienē Viaplay Sport studijas saimniekam Edgaram Barbakam viesi atbildēs. “Katrā Latvijas izlases spēlē uz studiju nāk vairāki viesi – gan ar sportu cieši saistīti, gan– sabiedrībā mīlētas un atpazīstamas personības.

“Pirms katras spēles Facebook profilā atklāsim viesu vārdus un aicinām ikvienu uzdot viņiem jautājumus. Jau tagad varam atklāt, ka viesu studijā būs
iespēja satikt Intaru Busuli, Jāni Baumani, Ufo un, protams, Dinamo Rīga hokejistus, kuri būs gatavi arī klātienē atbildēt uz visiem fanu jautājumiem,” stāsta Laura Tumase. Viņa piebilst, ka Dinamo Rīga Facebook profilā regulāri tiks publicēta visa aktuālā informācija par Hokeja fanu māju.

Konkursi, atrakcijas, viesi, balvas, gardas uzkodas un dzērieni ikvienu Dinamo Rīga fanu mājas ciemiņu gaidīs katrā Latvijas valstsvienības spēles dienā. Savukārt mūsu hokejistu atpūtas dienās fanu mājā būs rimtāk, taču kopīga spēļu skatīšanās uz lielajiem ekrāniem tiks nodrošināta.

Pirms katras Latvijas izlases spēles Hokeja fanu māja “Dinamo Rīga” būs atvērta stundu pirms spēles.

LA.lv