Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
29. decembris, 2015
Drukāt

Ventspilī par slepkavību aizturēta sieviete (3)

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Naktī uz trešdienu, 29. decembri, ap plkst. 03:00, saņemta informācija no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem par izsaukumu uz dzīvokli Ventspilī, Lidotāju ielā, kur atrasts miris kāds 1972. gadā dzimis vīrietis, informē Valsts policija.

Mirušajam konstatēta durta brūce, nāves apstākļus un iemeslus šobrīd izmeklē policija uzsāktā kriminālprocesa ietvaros. Tas sākts pēc Krimināllikuma 116. panta – par slepkavību.

Saistībā ar notikušo ir aizturēta pārbaudāmā persona – 1984. gadā dzimusi sieviete, pavēstīja VP Kurzemes RP priekšnieka palīdze Jolanta Knīse.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Tas ka vecs vai bābietis ar nazi nokārto savas attiecības, mīļotajā Latv. nav nekas pārsteidzosšs!
    Bet kā piem., pirms nieka 3 gadiem Ventspilī noslepkavotās pastnieces (ilgus gadus nostrāja!)
    krimlietu daudzstāvenes 5.stāvā? 5.stāva dzīvoklī kādam onkulim izmaksāja pensiju un palka “guļam” ietīta paklājā aiz durvīm kāpņutelpā!

  2. Lasot rakstu apstulbu,naktī uz trešdienu,29.decembri,ap 3.00.Skrēju pie kalendāra,kur palikusi viena diena,kas šodien par datumu,kas par dienu?

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+