Sports
Futbols

VIDEO: Anglijā futbolists vienā spēlē divus vārtus gūst pa tiešo no stūra sitieniem0


Džo Džeikobsons pēc neparastā veidā gūta “hat-trick”.
Džo Džeikobsons pēc neparastā veidā gūta “hat-trick”.
Foto: “Wycombe Wanderers”/”Twitter”

Reti pieredzēti notikumi aizvadītās nedēļas nogalē norisinājās Anglijas pēc spēka trešās futbola līgas (“League One”) čempionāta spēlē, kurā “Wycombe” komanda savā laukumā ar 3:1 uzvarēja “Lincoln” vienību.

Uzvarētājiem visus trīs vārtus guva aizsargs Džo Džeikobsons, kas pats par sevi nebūtu nekas pārsteidzošs, taču divus no tiem šis 32 gadus vecais futbolists iesita pa tiešo no stūra sitiena.

Rezultātu Džeikobsons atklāja spēles piektajā minūtē ar precīzu tiešo brīvsitienu, tad 36.minūtē no stūra sitiena panāca 2:0, šajā gadījumā bumbai gan rikošetā mainot virzienu, savukārt 75.minūtē aizsargs ar vēl vienu stūra sitienu bumbu iegrieza vārtu tālajā stūrī.

Sākotnēji otrais vārtu guvums tika ieskaitīts pretinieku spēlētājam, kuram bumba trāpīja, taču pirmdien, izvērtējot šo epizodi sacensību rīkotājiem, par vārtu guvēju tika pasludināts Džeikobsons, kur par piemiņu no šādas spēles uz mājām paņēmis vienu no mačā izmantotajām bumbām.

Saistītie raksti

Angļu mediji jau paguvuši Džeikobsona iespēto nodēvēt par neparāstāko “hat-trick” futbola vēsturē.

Karjeras laikā Džeikobsonam šī nav pirmā reize, kad viņš trāpa pa tiešo no stūra sitiena, jo arī iepriekšējā sezonā viņš tieši tā guva divus vārtus, līdz ar to arī šoreiz tā nebija veiksme, bet gan visīstākā meistarība. Džeikobseons tika atzīts par aizvadītās kārtas labāko spēlētāju, bet viņa pārstāvētā “Wycombe” komanda ir “League One” līdere.

LA.lv