×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
16. janvāris, 2018
Drukāt

Video: Piedzēries brits Vecrīgā rāpo pa svešas automašīnas jumtu

RPPRPP

16. janvāra rītā likumsargi pamanījuši kādu tūristu, kurš Vecrīgā rāpojis pa svešas automašīnas jumtu, portāls LA.lv uzzināja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Neilgi pirms pulksten 4.00 RPP pilsētas videonovērošanas centra darbinieki netālu no tirdzniecības centra “Galerija Centrs” pamanīja trīs vīriešus, kuri, savstarpēji grūstoties, devās Centrālās stacijas virzienā. Viens no vīriešiem uzrāpās uz kāda stāvēšanai novietota transportlīdzekļa un pārgāja tai pāri. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā policijas ekipāža.

Ar pilsētas videonovērošanas centra darbinieku palīdzību vīrieši atrasti un apturēti Audēju ielā. Sākotnēji tūristi noliedza savas darbības, taču vēlāk, izskaidrojot ka vecpilsētā tiek veikta videonovērošana, viņi atzina, ka viens no viņiem uzrāpies uz automašīnas.

Vienlaikus pie stāvēšanai novietotās automašīnas nosūtīta vēl viena policijas ekipāža, kuras darbinieki, apskatot transportlīdzekli, konstatēja, ka tai nav nodarīti bojājumi. Līdz ar to Valsts policijas (VP) palīdzība nebija nepieciešama.

Pārkāpējam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu un piemērots naudas sods 200 eiro apmērā. Tūrists ar bankas karti sodu samaksāja uz vietas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+