×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
17. aprīlis, 2012
Drukāt

Vīķe-Freiberga lūgusi izvērtēt valsts piešķirtās mašīnas nepieņemamo stāvokli (1)

vike_freiberga22

Eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga vēstulē aizsardzības ministram Artim Pabrikam ir lūgusi izvērtēt valsts piešķirtās automašīnas nepieņemamo tehnisko stāvokli, jo auto vairāk nekā divas trešdaļas no laika atrodas labošanas servisā, aģentūrai LETA pavēstīja eksprezidentes sekretāre Daina Lasmane.

Vīķe-Freiberga vēstulē norādījusi, ka, no vienas puses, tas ir augstas klases auto, taču, no otras puses, Aizsardzības ministrijai (AM) nākas tērēt līdzekļus detaļu nomaiņai un cilvēku darbam. Arī pēc apkopes veikšanas mašīnai jau pēc dažu kilometru ceļa atsākas ierastās problēmas. Pusotra gada laikā tā ir trīs reizes apstājusies uz ceļa dažādos laika apstākļos gan Rīgā, gan ārpus galvaspilsētas, tāpēc eksprezidente aicina AM izvērtēt pašreizējo situāciju.

Bijusī valsts augstākā amatpersona savā vēstulē nav norādījusi “lūdzu, dodiet jaunu mašīnu vai īrējiet”, uzsvēra Lasmane, skaidrojot, ka Vīķe-Freiberga nekādus risinājumus pati nepiedāvā. Tā ir vēršanās ar lūgumu risinājumu rast cilvēkiem, kuriem ir pieejami visi aktuāli dati un informācija. Eksprezidente vēlas pārvietoties ar tādu mašīnu, kas brauc un ir lietošanas kārtībā, taču viņa šajā situācijā nav noteikumu diktētāja, piebilda bijušās prezidentes sekretāre.

Laikraksts “Neatkarīgā” iepriekš ziņoja, ka Vīķe-Freiberga brauc ar automašīnu, kas pirkta par apmēram 67 000 latu (bez PVN).

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kāpēc Vaira Vīķe-Freiberga ir tik rijīga? Kad viņai būs 80 gadu viņai jautās:”Kāds ir Jūsu ilgdzīvošanas noslēpums?”. Un Vairas kudze atbildēs:”Man nepietiek naudas, lai nomirtu.”. Tāda, lūk, ir šī nešpetnā sieviete! Viņai vienmēr naudas ir par maz. Kaut arī Latvijā pensijas bieži vien ir ap 200€ lielas. Tāpēc lai viņa necer uz jaunu auto! Vaira, sāc braukt ar sabiedrisko transportu! Vai arī, Vaira, staigā ar kājām! Par nodokļu naudu nedrīkst viņas ģimeni barot!!! Cik viņa ir izšķērdīga! Fui, Vaira!!!! ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙁

Draugiem Facebook Twitter Google+