×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.7°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
2. novembris, 2015
Drukāt

Vīrietis izdevumus strikti dala uz pusēm un neizrāda uzmanību. Kā reaģēt sievietei? (7)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

“Sveicināti! Ar savu vīrieti kopā esmu apmēram astoņus mēnešus. Visā mūsu kopā būšanas laikā varu uz vienas rokas pirkstiem saskaitīt reizes, kad viņš man kaut ko ir izmaksājis, un arī tad tas ir noticis tikai tāpēc, ka esmu pateikusi, ka konkrētajā dienā esmu bez naudas.

Neuzskatu, ka vīrietim ir pilnībā jāuztur sieviete, turklāt mēs abi strādājam, un es pelnu pat nedaudz vairāk, kā viņš! Nesen sākām dzīvot kopā un visus izdevumus vienmēr dalām uz pusēm (pat līdz santīmiem izrēķinām), bet jautājums ir tāds, vai tad vīrietim negribas mīļoto meiteni kaut nedaudz palutināt?

Visās citās jomās viņš ir lielisks, un mēs mīlam viens otru, bet citreiz kaitina, ja pat kino biļete man jāpērk pašai, nemaz nerunājot par popkornu vai kolu! Cilvēks jau var būt taupīgs, un neesmu jau ieinteresēta dzīvot uz cita rēķina, bet ziedus viņš man arī ir dāvinājis tikai vienreiz, un tas arī bija tikai manā vārda dienā!

Šeit runa ir tikai par minimālu galantumu no sava drauga puses, neko vairāk! Vai man būtu pamats būt neapmierinātai?” portālam DELFI jautā lasītāja.

Atbild psiholoģe, sistēmisko risinājumu konsultante, pasaku terapeite Iveta Gēbele

“Man, izlasot šo vēstuli, rodas jautājums, vai pati esat pateikusi vīrietim par savu vēlēšanos, lai viņš izrāda savu uzmanību Jums, reizēm izmaksājot un pārsteidzot ar kādu ziedu? Ka vēlaties tādā veidā saņemt uzmanības apliecinājumus?

Ne visi cilvēki ir vienādi un ne visi vienādi uztver pasauli. Katram ir sava vērtību sistēma. Varbūt viņam šķiet pats par sevi saprotams tas, ka dalāt tēriņus uz pusēm, un viņam pat prātā neienāk doma, ka vēlaties kaut ko vairāk – vairāk romantikas, uzmanības un rūpju.

Ir lietas, kas vīriešiem šķiet lieka greznība, viņi nesaprot, ka sievietei tā, savukārt, ir vajadzība. Tāpēc par to ir jārunā. Iespējams, ka viņa ģimenē netika izrādīta īpaša uzmanība sievietēm, varbūt tur romantikai un galantumam nebija vietas? Vīrietis jūsu attiecībās ienes savas vecāku ģimenes attiecību modeli, un, ja vēlaties to mainīt, tad tas jādara abiem.

Ja viņš nereaģē uz teikto, tad varat viņu uzaicināt uz romantisku tikšanos, uzņemoties iniciatīvu pašai. Runājiet par to, ka vienveidība un pragmatisms attiecības padara sausas, ka vēlaties kādu pārsteigumu. Bet varbūt, ka nav nemaz tik skumji, ja jau rakstāt, ka uz rokas pirkstiem varat saskaitīt reizes, kad viņš ir izmaksājis – tātad ir izmaksājis. Tad ir svarīgi, kā uz to reaģējat – vai paslavējat un esat viņam pateicīga, vai pārmetat, ka izmaksā par maz? Ja vīrietis saņems pārmetumus, tad viņš otrreiz nemēģinās.

Attiecību veidošana ir process, kas ilgst mūža garumā, lai Jums abiem veicas!”

 

delfivina

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Visiem komentētājiem! Muļķības! Kā var mērīt visus ar vienu auklu!
  Mūsu attiecības ir līdzīgas aprakstītajām, bet man nekad nav bijusi sajūta, ka ar mani kaut kam notiekot, mans vīrs pa nerūpēsies un pilnībā neuzņemsies finansiālu atbildību par mums visiem. Drīzāk ir tā, ka, ja mani veselu un pie pilnām darbaspējām sāk lutināt un izmaksāt, man ne tikai pazūd motivācija pašai darboties un attīstīties, bet es pamazām sāku savu otru pusi ienīst un viņa klātbūtne sāk mani kaitināt. Protams krītas arī seksa biežums un visa situācija pazaudē kontroli.
  Tās kuras čīkst, ka viņām neizmaksā, patiesībā ir slinkas, tukšas izmantotājas un manipulatores ar prostitūtas gēnu. Viņas ne mirkli nedomās pāriet pie cita, kurš gar degunu novicinās lielāku naudas žūksni. Zinu daudz tādu sieviešu un viņas uztveru kā preci veikala plauktā. Godīgi sakot nesaprotu tos vīriešus kuri sievietēm izdabā un apkārt uķinās. Viņš tā rīkojoties sevi automātiski izslēdz no vīriešu kārtas. Viņš ar visu maku un savu vīrieša lepnumu patiesībā atrodas sievietes rokassomiņā vai zem papēža. Klusībā mēs viņus ienīstam un meklējam tādu, kurš mums pacels rokas uz augšu un piepiedīs pie sienas tā, ka elpa aizraujas.

 2. “Ha”rakstītajam. Šāds vīrietis nemainīsies arī apprecoties. Atslēgvārds “nemainīsies”! Pēc pieredzes, viņš pat gribētu, ka tu viņu uzturi. Tās nav attiecības. Viņš iedomājas, ka kopdzīve ir kaimiņu būšana. Aicinu nesamierināties un šķirties jau laicīgi, jo ja jau tagad jūties nestabili, neaprūpēta, nekas nemainīsies. Un nekādā gadījumā pati neorganizē romantisku vakaru, jo redzot situāciju viņam tas nav nekāda vērtība un viņš NEMAINĪSIES!!! Tikai pēc gadiem secināsi, ka tu izdod vairāk nekā viņš, ka tu ieguldi attiecībās vairāk nekā viņš.
  Reālākais kā to kompensēt ir pašai pa laikam atļauties sevi iepriecināt – ar masāžu, ar gredzenu, puķēm un tās vismaz būs tādas, kas pašai patīk.
  Vīriešiem – Jūs gribat skaistas, koptas sievietes, bet izdevumus gribat dalīt uz pusēm? Cik liekulīgi, jo sievietei no dabas un sabiedrības spiediena rezultātā jebkurā gadījumā izdevumi ir daudz lielāki, turklāt ienākumi par gandrīz 20% mazāki nekā Jums. Tad kurš uz kura rēķina dzīvo? Nemaz nerunājot par pienākumiem.

  • nav tik traki! ar gadiem izstrādāsies dažādi kopādzīvošanas knifiņi un būs OK! Viens milzu pluss – savu naudiņu varu tērēt bez sirdsapziņas pārmetumiem,zinot,ka manam skopulim vienmēr kāds krājumiņš nebaltām dienām.

 3. Nekas nemainīsies arī pēc kāzām. Zinu no pieredzes.Pati uzskatu, ka tas tiešām nāk no vīra pieredzes no saviem vecākiem.

 4. Apprecies,tad izmaksās,nav ko dzīvot grēkā!

  • nekas nemainīsies – kļūs vēl sliktāk…tagad manējais iemanās vēl manu naudiņu patērēt,un tik viltīgi,ka jāpabrīnās! (32 gadi laulībā)

   • Piekrītu par komentāru par skopuļiem, arī mans vīrs ar prieku viltīgi izspēlē situācijas, kā rezultātā es esmu maksātāja

Draugiem Facebook Twitter Google+