×
Mobilā versija
+10°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
4. marts, 2016
Drukāt

Visi VID “melnajā sarakstā” esošie netiks automātiski atlaisti (12)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Māris Kučinskis

Visi Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadības “melnajā sarakstā” iekļautie 173 darbinieki, kuru finanšu situācija tiek uzskatīta par aizdomīgu, netiks automātiski atlaisti, šorīt intervijā “Rīga TV24” sacīja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).

Viņš uzsvēra, ka salīdzinoši zemais darbinieku atalgojums rada augstu korupcijas risku, tādēļ potenciālo darbinieku atlasei jābūt ļoti rūpīgai. Premjerministrs arī skaidroja, ka darbiniekiem, kuri atrodas minētajā sarakstā, vēl ir iespēja pierādīt, ka viņi savu darbu veic godīgi.

Taujāts par konkrētām personām, premjers sacīja, – pat ja tie būtu zināmi, pašlaik konkrētus vārdus nebūtu korekti minēt, jo izvērtēšanas darbam vēl ir jānoslēdzas.

Jau ziņots, ka VID ģenerāldirektore Ināra Pētersone finanšu ministrei Danai Reizniecei-Ozolai (ZZS) iesniegusi Finanšu policijas un VID atbildīgo amatpersonu novērtējumu un priekšlikumus, kā atbrīvot no darba dienestā darbiniekus, pār kuriem krīt šaubu ēna un ir aizdomas par negodprātīgu rīcību, aģentūru LETA informēja VID.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Varbūt tiešām VID ir jāizformē?
  Tie 4 tūkstoši pakāpeniski jāatlaiž, paturot nedaudzus un pārbaudītus darbiniekus.
  Vadības funkcijas uz dažiem gadiem jānodod Igaunijas attiecīgai institūcijai, kas pieņem un apmāca jaunus vietējos darbiniekus.

  Jāpāriet atpakaļ uz brīvām tukšajām ēkām, kas ir valsts īpašumā, sākot ar Stūra māju, bij. Herdera skolu turpat blakus u.t.t.
  Pēc tam tas Mežaparka monstrs jāuzlaiž gaisā un jānokpj tāpat kā Skrundas lokators. Lai nepaliek pat atmiņas par valsts ierēdņu kopīgu šeftēšanos ar voškeviciem un viņu sievām suņastēm.

  Kamēr tas monstrs kā piemineklis nodokļu naudas izšķērdēšanai tur stāvēs, tautas uzticību VID nekad neatgūs un valsts turpinās zaudēt miljardus ik gadu. Nojaucot šo “pieminekli”, valsts vara rādīs, ka nostājas uz godīguma ceļa.

 2. Pilnigi preizi- vel tacu visu naudu nav sazagusies! Nevar ta strikti ieradumu nogriezt!!! Bus pilna Tvaika iela!!!

 3. Ko gribeejaat no Kucinska sagaidiit.Vins tacu ir no ZZS.

 4. ja vienkarsa darba daritajam likvide kadu darbnicinu kur nopeln kadu kapeiku tad to aizklape vid var zagt uz velna parausanu vinus tak nedrikst sodit tad pasakiet ludzu kurs sai valstij gribes maksat nodoklus

 5. Kā var atlaist? Kas tad palīdzēs slēpt pašu galus no tautas acs?

 6. svojaki jāsargā ! 🙂

 7. Ar viņiem ucināsies? Sak, fuj, vairāk tā nedari, pārcelsim tevi uz citu dārziņu … Un tad brīnās, ka cilvēki negrib maksāt nodokļus. Lai gan ilgus gadus visi zina un visu ojauš, žurnālisti tagad atklāja, bet -ucināsies… Tur miljardi līdz šim ir aizgājuši garām valsts kasei, pie VID stāvošie bentliji ir tikai simboliski, ko KNAB un VID vadītāji izlikās neredzam.

  • bet ja pat pati pētersone viņus aizstāv, tad ko gaidit> kad sākās epopeja ar raidijumu, tad pētersone er putām uz lūpām aizstāveja-katram varot kāja paslidet, tāpec jau uzreiz nav slikts…. vajadzeja ministra pieprasijumu lai taptu vispār kautkāds saraksts ar “aizdomigajiem/ šaubigajiem” darbiniekiem, un tas turklat jau ar neko nenozimē, jo par vainigu tik tiesa var pasludināt…..
   tiesa darba likumkodeksā ir pants ka drikst atlaist no darba sakarā ar uzticibas zaudešanu, bet šo pantu nav dzirdets ka kādreiz kāds izmantotu

   • To uzticības balsojumu mēs noteikti pielietosim vēlēšanās. Teikšu korekti- nepārliecina mani x-partijas purni -visus svītroju.

    • saproti,beidzot ! Atbildēt

     JA ESI TO PAPĪRU IEMETUSI URNĀ – NAV NO SVARA, VAI ESI SVĪTROJUSI .
     PARTIJAI SKAITĀS TAVA BALSS !!!

  • viņus tikai “rotēs”…ka tikai vēl vairāk galva nesagriežas un nelaba dūša neuznāk no tādas “rotēšanas”….

 8. 99% korumpēto dalās ar savu laupijumu ar priekšniecibu kas viņus piesedz. atiecigi augstāksēdošie nav ieintresēti savu ienākumu avotu zaudešanā, kādu atlaidīs lai imitētu darbibu, citus pamainis vietām (vet summa jau no tā nemainās) t’kādu gadu paimitēs cīņu par kadru tīribu un ar to viss beigsies.
  vidā butu jāatlaiž pie vismazākās šaubu ēnas, bet ne jau pie mums 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+