livesport.ru

Vītoliņš ar Maskavas “Dinamo”: divās spēlēs 2:10 0

Otro zaudējumu divās jaunās sezonas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlēs piektdien cieta Latvijas speciālista Harija Vītoliņa vadītā Maskavas “Dinamo” komanda, kurā spēlē latviešu uzbrucēji Kaspars Daugaviņš un Mārtiņš Karsums.

FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 20
Krievija konfiscē itāļiem rūpnīcas. Itālijas atbildes gājiens ir filigrāns 32
Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā 24

“Dinamo” savā laukumā ar rezultātu 1:4 (1:2, 0:1, 0:1) piekāpās citam Krievijas galvaspilsētas klubam Maskavas CSKA.

Tiesa, pirmie mača gaitā vadībā izvirzījās “Dinamo”, kuru labā septītajā minūtē izcēlās skandalozais Nikolajs Žerdevs. Tiesa, dueļa turpinājumā CSKA guva četrus bezatbildes vārtus, nodrošinot pārliecinošu uzvaru.

Ar diviem vārtiem uzvarētāju labā šajā duelī izcēlās Francijas izlases uzbrucējs Stefāns da Kosta, kamēr trīs rezultatīvas piespēles partneriem veica Aleksandrs Radulovs.

Karsums un Daugaviņš šo dueli aizvadīja “Dinamo” komandas otrajā uzbrucēju virknējumā.

Karsums laukumā pavadīja 14 minūtes un 44 sekundes, veicot trīs nesekmīgus metienus pa CSKA vārtiem, kā arī trešajā periodā izpelnījās divu minūšu noraidījumu. Tāpat latvieša rēķinā divi bloķēti metieni, viens spēka paņēmiens un viens uzvarēts iemetiens no trim.

Savukārt Daugaviņš laukumā pavadīja identisku laiku, izdarot divus neveiksmīgus metienus un izpildot divus spēka paņēmienus.

Kā zināms, Maskavas “Dinamo” treneru kolektīvā strādā arī Viktors Ignatjevs.

Jau vēstīts, ka sezonas pirmajā mačā Maskavas “Dinamo” ar 1:6 izbraukumā kapitulēja pašreizējai Gagarina kausa čempionei Magņitogorskas “Metallurg”.