Kultūra
Teātris un kino

Žurnāls: Alvis Hermanis atlaidis arī Ingu Alsiņu-Lasmani3

Foto: LETA

Jaunā Rīgas teātra izrādēs vairs neredzēsim arī aktrisi Ingu Alsiņu-Lasmani, vēsta žurnāls “Kas Jauns”.

Aktrise žurnālam atklājusi, ka JRT mākslinieciskais vadītājs Alvis Hermanis viņai telefonsarunā pavēstījis, ka viņai lomu vairs nebūs un no štata aktieru saraksta viņas vārds būs svītrots. Aktieru aprindās tiek apspriests, ka neilgi pirms plānotās atgriešanās darbā no bērna kopšanas atvaļinājuma Inga atlaista necienīgi – lai no līdzšinējās skatuves mākslinieces atbrīvotos likumīgi, teātra vadība viņai izteikusi piedāvājumu turpmāk būt aizskatuves strādniecei.

Inga Alsiņa uzsver, ka par atlaišanas iemesliem nav guvusi konkrētu un tiešu atbildi: “Kā iepriekš pārējiem, man neko nepaskaidroja padziļināti. Man teica, ka ar mani it kā viss kārtībā, bet nav, ko darīt.”

Bez lomām Jaunajā Rīgas teātrī, kur viņa 2004. gadā ieguva arī labākās jaunās aktrises titulu, Inga Alsiņa diezgan daudz filmējusies. Viņa redzama filmās “Pa ceļam aizejot”,”Negribu, negribu, negribu”, “Man patīk, ka meitenes skumst”, “Sapņu komanda 1935”, “Sauja ložu”, “Izlaiduma gads”, kā arī LTV seriālā “Likteņa līdumnieki”.

Inga Alsiņa 2013. gadā apprecējās ar uzņēmēju Kalvi Lasmani, ģimenē aug jau divi bērni.

Vasaras nogalē lielu ažiotāžu izraisīja Alvja Hermaņa rīcība, no štata uz ārštatu pārceļot gana pazīstamus aktierus – Edgaru Samīti, Gati Gāgu, Ivetu Poli, Lienu Šmuksti, Vari Piņķi un Andi Strodu. Hermanis apgalvoja, ka nav bijis viegli aktieriem paziņot par atlaišanu un viņš, gatavojoties aktieriem uzteikt darbu, piedzēries.

Saistītie raksti
LA.lv