“20 gados kopš Putins ir pie varas, cilvēcības sabrukums ir sasniedzis grandiozus apmērus,” Svoboda raidījumu vadītājs 0

Pievieno LA.LV

TV24 raidījumā “Kārtības rullis” Mumins Šakirovs, kinorežisors, žurnālists, Radio “Svoboda” raidījumu vadītājs vērtējis, cik lielus apmērus Krievijā ir sasniegusi propaganda un kā tas viss veicinājis cilvēcības sabrukumu.

“Pēdējais piliens var darboties kā detonators.” Eiropas izlūkdienesti saskata nopietnus draudus Krievijas ekonomikai 87
Kokteilis
“To uztveru pilnīgi traģiski!” Pēc operācijas Jūlijs Krūmiņš piedzīvojis negaidītas pārmaiņas
“Kas, pie velna, notiek?” Pēc dronu uzbrukuma Maskavā kāds iedzīvotājs aicina doties pie Kremļa un pieprasīt atbildes
Lasīt citas ziņas

Viņš norāda, ka Krievijā būtībā teju visi mediji ir pakļauti Kremlim: “20 gadu laikā 90% masu mediju, tostarp valsts apmaksāto, ir pakļauti Kremlim. 20 gadu laikā viņi ir paveikuši kolosālu darbu.”

Tāpat arī radio “Svoboda” raidījuma vadītājs ironizē par propagandas apmēriem Krievijā: “Daži joko – mašīnas Krievijā neražo, augstās tehnoloģijas un mobilos tālruņus neražo, bet ļoti labi ražo propagandu. Mēs to saucam par Gēbelss TV jeb Kremlis TV.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Krievijas prezidents Vladimirs Putins šo gadu laikā ir būtiksi ietekmējis sabiedrību: “Cilvēcības sabrukums 20 gadu laikā kopš Putins ir pie varas ir sasniedzis izcilus rezultātus, grandiozus rezultātus, lai saindētu desmitus miljonu cilvēku, kuri domā tā, kā to vēlas Kremlis. Visās niansēs.”

“Kremlis ir spējis ievērojami mainīt valsts kultūras kodu. Šodien mēs redzam, ka lielākā daļa valsts iedzīvotāju atbalsta karu Ukrainā,” vērtē M.Šakirovs.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI