Foto – LETA
Foto – LETA
Velvju tilts pār Ventu Kuldīgā.

Apdzīvotas vietas skaitļos. Kas jāzina, ja tu dzīvo Liepājā, Valmierā… Barselonā? 0

Alfabēts šeit

VIDEO. Sieviete slimnīcā slepus ienes rumu, lai dalītos pēdējā dzērienā ar savu mirstošo tēvu
FOTO. “bet bet” 30 gadu jubilejas koncerts – viens no visemocionālākajiem skatuves mirkļiem
Saules paneļi: nākotnes enerģija vai lamatas?
Lasīt citas ziņas

Numeroloģija ir zinātne, kas balstās uz aprēķiniem. Pašai zinātnei ir sena vēsture. Mūsdienās tā ir pielāgota arī ikdienas dzīvei, jo tā var aprēķināt ļoti daudzas ikdienā nepieciešamas lietas. Arī katram burtam mēs varam pielāgot attiecīgo alfabētu, pārvēršot burtus par cipariem. Alfabētu izvēle ir atkarīga no situācijām. Šoreiz “mācību stundas” ietvarā izmantosim pilnu latviešu valodas alfabētu, ko izmantojam mūsu valstī.

Lai izvēlētos, kurā valstī vai pilsētā mums dzīvot un darboties, viens no variantiem ir izmantot numeroloģiju, bet tad cilvēkam nepieciešams zināt savu Dzīves Ceļa ciparu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Dzīves Ceļa ciparu aprēķina, saskaitot dzimšanas datumu + dzimšanas mēnesi + pilnu dzimšanas gadu. Piemēram, ja cilvēks dzimis 24. augustā 1980. gadā, tad skaita visu kopā 2+3+0+8+1+9+8+0=32=3+2=5. Cilvēkam ar šādiem dzimšanas datiem Dzīves Ceļš ir 5.

Otrs, kas mums vajadzīgs, ir atrast konkrētās dzīves vietas ciparu.
Atbilstoši izveidotajam alfabētam aprēķinām kodus:

Piemērs

L a t v i j a
9 1 1 4 4 6 1 = 8

R ī g a
7 5 1 1 = 5

L i e p ā j a
9 4 7 6 2 6 1 = 8

V e n t s p i l s
4 7 3 1 8 6 4 9 8 = 5

V a l m i e r a
4 1 9 2 4 7 7 1 = 8

I t ā l i j a
4 1 2 9 4 6 1 = 9

I g a u n i j a
4 1 1 2 3 4 6 1 = 4

T u r c i j a
1 2 7 4 4 6 1 = 7

K a n ā r i j s a l a s
7 1 3 2 7 4 6 8 1 9 1 8 = 3

P o r t u g ā l e
6 5 7 1 2 1 2 9 7 = 4

J a p ā n a
6 1 6 2 3 1 = 1

Ķ ī n a
8 5 3 1 = 8

A u s t r i j a
1 2 8 1 7 4 6 1 = 3

L i e t u v a
9 4 7 1 2 4 1 = 1

V ā c i j a
4 2 4 4 6 1 = 3

S p ā n i j a
8 6 2 3 4 6 1 = 3

Ē ģ i p t e
8 2 4 6 1 7 = 1

F r a n c i j a
9 7 1 3 4 4 6 1 = 8

Katra apdzīvota vieta dod vienu galīgo skaitli no 1-9, un pastāv arī šo skaitļu raksturojumi:

Apdzīvotas vietas skaitlis 1

Vieninieka vibrācija ideāli piemērota cilvēkam, kurš grib uzsākt savu uzņēmējdarbību. Vieninieka vieta laba arī tiem, kas vēlas sekot instinktiem un savu individualitāti izteikt oriģināli un darbīgi. Reizēm šai vietā valda spēcīgas emocijas, īpaši tad, ja tajā tuvu dzīvo vairāki cilvēki ar spēcīgi individualitāti. Cilvēks var tur justies pārliecinoši, neatkarīgi un būt gatavs riskēt.
Iespējamās problēmas: reizēm tādā vietā jūs varat justies vientuļš un izolēts pat citu cilvēku klātbūtnē.

Apdzīvotas vietas skaitlis 2

Tā ir brīnišķīga vieta diviem cilvēkiem, kuri ir gatavi dzīvot kā kaimiņi, kā mīļākie vai precēti cilvēki. Divnieka vibrācija līdzinās divu sveču degšanai, kas aizdedzinātas no vienas uguntiņas; viņas ir dalītas, kaut arī nes vienu un to pašu gaismu. Šajā vietā var attīstīties jūtīgums uz dabas smalkajām enerģijām, mākslu, mūziku u.c. Cilvēks var attīstīt savu smalko dabu un vēlmi pēc harmonijas. Šī vieta ir lieliska, lai attīstītu savas fiziskās spējas un intuīciju. Tajā uzlabosies savstarpējās attiecības un nostiprināsies laulības saites. Iespējamās problēmas: tā kā Divnieka vibrācija var palielināt jūsu jūtīgumu, tad jums var rasties tendence sākt pārāk rūpēties par citu cilvēku jūtām. Ja tas tā notiek, tad vienkārši nomierinieties un ieklausieties savā iekšējā balsī. Divnieka enerģija var izslēgt arī visas citas enerģijas, tādēļ iedzīvotāji jūtas pārāk noslēgti paši savā vidē.

Apdzīvotas vietas skaitlis 3

Šajā vietā jūs varēsiet ļoti labi justies. Komunikācija būs vētraina un interesanta. Tā ir vieta, kurā var paplašināt savus uzskatus par dzīvi. Pozitīvas domas rada pozitīvu rezultātu. Trijnieka vieta uztur entuziasmu un palielina dabisko siltumu. Tā lieliski piemērota ballītēm un izklaidēm. Vieta sekmē seksuālās un garīgās enerģijas pastiprināšanos. Pārceļoties uz Trijnieka vietu, ir iespējas paplašināt savu sabiedrisko dzīvi. Iespējamās problēmas: Trijnieka vietā var būt tendence spēcīgi izkliedēt enerģiju un sadrumstalot spēkus. Parūpējieties par finansēm, jo šādā vietā visi mīl izklaidēties šodien, bet maksāt pēc tam. Reizēm var uznākt tendence būt pārāk optimistiskam. Taču patiesībā izklaides šajā vietā atsver jebkurus trūkumus.

Apdzīvotas vietas skaitlis 4

Šai vietā valda stabila un aizsargāta enerģija. Četrinieks nozīmē četras sienas vai robežas, kas nodrošina drošību. Tas simbolizē cietu pamatu un aizsardzību. Ja jūs savā dzīvē nejūtaties stabili un neesat par sevi pārliecināti, tad pārcelieties uz šo vietu. Jūs sajutīsiet, kā pie jums atgriežas praktiskums, drošība un zemes daba. Četrinieka vieta var sekmēt pilnīgu aizņemtību un ielikt pamatu nākotnei. Cilvēki, kas dzīvo šajā vietā, bieži vien ir aizņemti sfērās, kas kalpo cilvēkiem, piemēram, medmāsas, pedagogi, psihologi. Iespējamās problēmas: reizēm var rasties sajūta, ka jūs bez gala strādājat un nekad neatpūšaties. Ja jūs jūtat, ka tā notiek, izbrīvējiet vienu dienu, lai sakoptu sevi vai vieglprātīgi izklaidētos. Grūtāk ir iet uz izaugsmi, bet ja visu dara lēni un saprātīgi, var nodrošināt stabilitāti.

Apdzīvotas vietas skaitlis 5

Liekas, ka vieta ir dzīva, vibrē un nemitīgi mainās. Ja līdz šim kādā vietā aizsēdējāties par ilgu, tad Piecnieka vieta ir tā labākā, kur mainīties – tā ir enerģija, kustība un pārmaiņas. Dzīve kļūs par nemitīgu karuseli – satikšanās, sarunas pa telefonu, ballīšu apmeklēšana u.c. Tas viss ir aizraujoši un piedzīvojumiem pilns. Ja gribat attīstīt iemaņas komunicēt, tad pārceļieties uz šo vietu. Apdzīvotā vieta kā aktivitāšu centrs. Piecnieka vietā var pieaugt arī seksuālā pievilcība, un tā ir laba vieta romantiskiem piedzīvojumiem. Iespējamās problēmas: reizēm dzīve šādā vietā kļūst pārāk piesātināta. Nomierinieties. Pameditējiet. Reizēm rodas tendence pieņemt apšaubāmus lēmumus. Parasti, dzīvojot šādā vietā, vairāk jāuzticas instinktiem. Ja lēmums ir pārāk svarīgs, tad sakopojiet domas un vēlreiz visu izsveriet, pirms pieņemt lēmumu.

Apdzīvotas vietas skaitlis 6

Šī vieta ir harmonijas un līdzsvara centrs. Tai ir teicama vibrācija ģimenei, īpaši ar bērniem. Dzīve šajā vietā attīsta kalpošanas jūtas sabiedrībai un vēlmi palīdzēt mazāk veiksmīgākajiem. Vieta lieliski piemērota arī tiem, kas vēlas attīstīt mākslinieciskās spējas. Sešnieka enerģija nomierina un pasargā – te ir labi strādāt advokātam, jo varēs savā darbā ielikt līdzcietību un rūpēs, tādā veidā vieglāk nokļūstot līdz problēmas kodolam. Sešnieka vietā ļoti svarīga ir ģimeniskuma sajūta. Šeit tiek rosinātas attiecības – mīlestība starp partneriem, saticība starp kaimiņiem, draugiem un ģimenes locekļiem. Iespējamās problēmas: reizēm var likties, ka sevi bez atlikuma atdodat citiem cilvēkiem, tomēr personīgi arī pašiem gribas uzmanību. Biežāk vajag tikties ar dzīvespriecīgiem un veiksmīgiem cilvēkiem.

Apdzīvotas vietas skaitlis 7

Vieta var kļūt par apcerēšanas un vientulības pili. Tā ir vieta, kur varat izanalizēt iepriekšējo pieredzi un tagadnes stāvokli ar noslieci uz garīgo attīstību. Septiņnieka vieta ir laba tiem, kas vēlas dzīvot vieni, meditēt un meklēt dievišķās atklāsmes. Nebūs viegli tur dzīvot kopā ar kādu, kas jūs neatbalsta. Vieta var būt laba studentam vai pētniekam, jo Septiņnieka vibrācijas noskaņo uz mācībām un ļauj koncentrētiem pētījumiem. Tā palīdz izpausties intuīcijai, sapņiem, vīzijām, telepātiskai pieredzei, filozofijas un metafizikas apguvei – visam, kas var palīdzēt atrast savu dzīves ceļu. Iespējamās problēmas: šī vieta nav domāta cilvēkiem, kuri grib kaut ko panākt materiālajā ziņā. Enerģija koncentrējas uz garīgajām, nevis materiālajām vērtībām.

Apdzīvotas vietas skaitlis 8

Astoņnieka vibrācijas ir pārpilnība visās dzīves sfērās – draugos, ģimenē un materiālajās vērtībās. Ja vēlaties uzlabot materiālo stāvokli, pārcelieties uz šo vietu. Astoņnieks nostiprina organizatoriskās prasmes, kas savukārt sekmē materiālo labklājību. Ar disciplīnas un cītīga darba palīdzību var sasniegt arī stabilu stāvokli. Ja konstatējat, ka esat pārāk daudz strādājis pie savas garīgās un emocionālās attīstības, bet par maz vērības pievērsis materiālajai pusei, tad šī vieta ir jums kā radīta, jo ar šādu vibrāciju var gūt gan spēkus, gan finansiālu labklājību. Dzīvojot šai vietā, var gūt arī apbalvojumus, godinājumus un sabiedrības atzinību. Astoņnieks sevī ietver Veselumu. Iespējamās problēmas: jāparūpējas arī par citu labklājību un prātīgi jāapietas ar finansēm. Pretējā gadījumā var nākties pieredzēt nemitīgu labklājības noplūšanu.

Apdzīvotas vietas skaitlis 9

Šī ir vieta, kurā var pļaut pagātnē iesēto. Šeit var pieaugt mīlestība un līdzcietība pret cilvēkiem. Devītnieka vibrācija palīdz paskatīties globālāk. Tā ir brīnišķīga vieta, lai izanalizētu savu dzīvi. Dzīvojiet ar savu taisnību, un jūs būsiet piemērs citiem. Vieta laba izaugsmei, mācībām un pilnveidei. Gudrība noteikti atmaksāsies. Iespējamās problēmas: cenšoties gūt lielāku labumu cilvēcei, jūs varat aizmirst par individuālajām vajadzībām. Vēl vairāk – jūs varat nesaprast kādas jūsu individualitātes puses vajadzību, jo uzņemat to kā vienu veselu. Piemēram, jūs varat būt pārliecināts, ka konfektes vispār ir kaitīgas veselībai, bet nepamanīt, ka jūsu iekšējam bērnam šāda palutināšana ir vajadzīga gan tagad, gan vienmēr.

Dzīves ceļa skaitļi
Ne visiem visas pilsētas, valstis vai apdzīvotas vietas ir atbilstošas. Viens ir tas, ka tiek parādīta cipara būtība caur numeroloģijas principu, bet otrs – jāskatās arī saistība ar katra cilvēka Dzīves Ceļa skaitli, vai tam attiecīgās apdzīvotās vietas cipars ir piemērots vai ne tik ļoti. Arī tikai braucot uz kādu valsti ceļojumā, varam pārliecināties, ko šī vieta mums piedāvās.

Dzīves Ceļš 1 – var izmēģināt vietas ar cipariem 9, 7, 5
Dzīves Ceļš 2 – var izmēģināt vietas ar cipariem 8, 6, 4
Dzīves Ceļš 3 – var izmēģināt vietas ar cipariem 9, 6, 7
Dzīves Ceļš 4 – var izmēģināt vietas ar cipariem 6, 8, 4
Dzīves Ceļš 5 – var izmēģināt vietas ar cipariem 9, 7, 5
Dzīves Ceļš 6 – var izmēģināt vietas ar cipariem 8, 3, 6
Dzīves Ceļš 7 – var izmēģināt vietas ar cipariem 7, 9, 3
Dzīves Ceļš 8 – var izmēģināt vietas ar cipariem 6, 2, 4
Dzīves Ceļš 9 – var izmēģināt vietas ar cipariem 3, 5, 6

Iesaku padzīvot kādā no vietām, pārbaudīt praksē attiecīgā cipara vibrācijas, iegūt savu pieredzi un pārbaudīt savas sajūtas.

Ja skatāmies kādu konkrētu vietu, tad tematika ir pēc skaitļiem, bet ne visi cilvēki to varēs pilnībā realizēt. Tādēļ ja skatās nopietni, ir jāņem vērā individuālie dzimšanas dati.

Autore: Dita Blūma–Balinska

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
VIDEO. Sieviete slimnīcā slepus ienes rumu, lai dalītos pēdējā dzērienā ar savu mirstošo tēvu
FOTO. “bet bet” 30 gadu jubilejas koncerts – viens no visemocionālākajiem skatuves mirkļiem
Saules paneļi: nākotnes enerģija vai lamatas?
Eiropas gāzes krātuves jāuzpilda gandrīz pilnībā. Inčukalna krātuve ir izņēmums
Atrasta piektdien Rīgā pazudusī meitene
Lasīt citas ziņas
Sērijveida dzīvokļiem strauji ceļas cenas. Kā to ietekmēs komunālo pakalpojumu cenas?
Mikam Indrašim patriotisma trūkumu nevarēja pārmest. Kas tad mainījās?
Kāds laiks būs otrdien?
“Māršala plāns” Ukrainai: svarīgi ukraiņiem neļaut krist izmisumā un bezcerībā par nākotni
Kazāks: Enerģija viennozīmīgi būs dārga arī nākotnē
08:56
Maskavā pie Lielbritānijas vēstniecības būs “Luganskas tautas republikas” laukums
08:15
Mikam Indrašim patriotisma trūkumu nevarēja pārmest. Kas tad mainījās?
07:54
FOTO. “bet bet” 30 gadu jubilejas koncerts – viens no visemocionālākajiem skatuves mirkļiem
Pamata ārstniecības pakalpojumus nekoncentrēs lielajās slimnīcās
Pīlēna iesaukums – “Mēģinājums ar jaunu zīmolu, bet pieredzējušiem politiķiem nokļūt pie varas”
VIDEO. Sieviete slimnīcā slepus ienes rumu, lai dalītos pēdējā dzērienā ar savu mirstošo tēvu
Eksperts: Lisičanskas atstāšana nav zaudēts karš
Čikāgas piepilsētā Neatkarības dienas gājiena apšaudē seši nogalinātie
SPECIĀLIZLAIDUMS. Jaunākais par karu Ukrainā
VIDEO. Aculiecinieks iemūžinājis vienu no diviem nāvējošiem haizivs uzbrukumiem Ēģiptes kūrortā
Lieta par dokumenta viltošanu Bondara un viņa sievas apsūdzībā nosūtīta tiesai
Paust atbalstu Krievijas agresijai ir vismaz tas pats, kas Mairim kādu piekaut! – norāda Zvejsalnieks
Imantas nama apsaimniekotājs noliedz, ka lifts varēja krist
“Ažiotāžas dēļ izpirka sāli, griķus. Par to tagad paši arī dārgi maksājam.” Cenu kāpums novērots visās produktu kategorijās
Vai Latvijā arī dīzeļdegviela maksās 2,77 eiro litrā kā Zviedrijā? – prognozē Gašpuitis
Pārrautās saites: sāpīgas nesaskaņas starp brāli un māsu par Krievijas iebrukumu Ukrainā
VIDEO. Aleksandrs Lukašenko pie sevis ciemos uzaicinājis gubernatorus: viesi spiesti vakariņot pie galda, uz kura atrodas… suns
Darbu plānošana pēc Austrumu horoskopa no 21. līdz 26.jūnijam
Emīls, Egita un Monvīds – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Megana Mārkla pēc viesošanās Londonā gaužām neapmierināta ar 96 gadus vecās karalienes Elizabetes II “uzvedību”
VIDEO, FOTO. “Tu esi mans varonis!”: Holivudas aktieris Bens Stillers devies uz Ukrainu, lai satiktu tur Zelenski
Mūsējie uzvar īpašā auto rallijā Dānijā
Tukuma pusē teju par 40% varētu pieaugt siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs