“Apēda pīrādziņu un viss.” Mariupolē aktivizējušies ukraiņu partizāni, nogalinot vismaz 26 okupantus 130

Okupētajā Mariupolē aktivizējušies ukraiņu partizāni, TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” stāsta Jānis Slaidiņš, NBS majors, Zemessardzes štāba virsnieks.

6 visilgāk kalpojošās automašīnu markas, kas populāras Latvijā. Ja tev ir šāds auto, nemaz neplāno pārdot!
Veselam
Vai tu ej gulēt pārāk vēlu? Uzzini, cikos katras vecuma grupas pārstāvjiem vislabāk iet gulēt, lai miegs būtu kā lāčiem ziemā
Kokteilis
Labākās un sliktākās zodiaka zīmes pie stūres – Dvīnim būs drošāk sēdēt pasažiera krēslā
Lasīt citas ziņas

“Krievu informācijas kanālos atkal ir ziņas, ka 26 ir nogalināti, kaut ko ir apēduši, sviestmaizīti ne tādu, kādu vajag, – 15 esot reanimācijā,” izklāsta Slaidiņš.

Līdzīga situācija bija arī pagājušajā gadā, kad krievu “brīvprātīgie” brauca karot. Viņus brīdināja nekādā gadījumā no vietējiem neņemt pārtikas produktus.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Pašlaik šis ir otrs zināmais gadījums Mariupolē, kad kāds apēd pīrādziņu un viss. Pēc tam vairs neko nespēj izdarīt. Skaidrs, ka tā noteikti ir pretošanās kustība, kas ar jebkādiem līdzekļiem dara viskautko, lai kaitētu okupantiem,” turpina viņš.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.