Publicitātes foto

Apmaksāt pusdienas un nopirkt sabiedriskā transporta biļeti – jauns “Mobily” piedāvājums ogrēniešiem 0

No šī gada Ogres novadnieka kartei ir piesaistīts jauns maksāšanas līdzeklis – Mobilly maciņš, informē uzņmēmums “MobillyTX”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat 31
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā
Eksperti atklāj, ka ir kaut kas, no kā Putins baidās vairāk nekā no NATO
Lasīt citas ziņas

Apmaksāt pusdienas un nopirkt sabiedriskā transporta biļeti

Pievienojot savu Ogres novada iedzīvotāja karti Mobilly kontam, iespējams apmaksāt pusdienas Ogres 1. vidusskolā un Jaunogres vidusskolā un iegādāties braukšanas biļeti pašvaldības sabiedriskajā transportā, maksājot ar līdzekļiem no sava virtuālā maciņa.

CITI ŠOBRĪD LASA

Mobilly lietotnē vai Ogres novada pašvaldības tīmekļvietnē “ogresnovads.lv” jebkurš Ogres novada iedzīvotājs savam Mobilly kontam var pievienot pilsētnieka karti, un turpmāk, iegādājoties braukšanas biļeti pašvaldības sabiedriskajā transportā un maksājot par pusdienām skolā, pirkuma summas subsidētā daļa tiks segta automātiski, savukārt atlikusī daļa – ieturēta no Mobilly konta.

Paplašina novadnieka un skolēna kartes iespējas

Ogres novada pašvaldība sadarbībā ar Mobilly jauno pakalpojumu piedāvā Ogres novada skolu skolēniem un novadā deklarētajiem pensionāriem, tādējādi paplašinot 2018. gada augustā ieviestās Ogres novadnieka un skolēna kartes piedāvātās iespējas.

Izmantot karti kā maksājuma līdzekli īpaši ērti ir vecākiem, kuriem tagad ir iespējams nosūtīt naudu uz bērna Mobilly kontu, lai ikdienā bērns varētu norēķināties skolā vai sabiedriskajā transportā, neņemot līdzi skaidru naudu vai maksājumu karti.

Efektīvāk pārvaldīt pašvaldības līdzekļus

Mobilly grupas uzņēmuma MobillyTX vadītājs Valdis Bergs norāda, ka šāda veida inovācijas palīdz ne tikai ietaupīt, bet arī efektīvāk izmantot pašvaldību finanšu līdzekļus un plānot citus resursus.

“Priecājamies, ka Ogres novada dome sava novada iedzīvotājiem izvēlējusies šādu inovatīvu risinājumu, kas piedāvā iespēju veikt maksājumus vienuviet, veicinot gan publiskā, gan privātā sektora pakalpojumu pieejamību.

Risinājums ir ļoti ērts novada iedzīvotājiem, viegli ieviešams un pielāgojams dažādu veidu maksājumiem. Tas ir solis pretim mūsdienīgai valsts pārvaldei, kurā finanšu pārvaldība ir caurredzams un rentabls process.”

Kopš subsīdiju uzskaites risinājuma ieviešanas Jelgavā pilsēta esošā subsīdiju budžeta ietvaros spējusi par 30% palielināt to cilvēku skaitu, kuri saņem atvieglojumus sabiedriskajā transportā, kā arī ietaupīt aptuveni 20 % no brīvpusdienām atvēlētā budžeta.

Reklāma
Reklāma

“Šāda būtiska ekonomija ir iespējama, jo MobillyTX risinājums palīdz pašvaldībai izsekot subsīdiju izmantošanas apjomam, proti, cik cilvēku izmantoja bezmaksas transporta iespējas un cik bērnu, kuriem piešķirtas brīvpusdienas, faktiski pusdienojuši,” skaidro V. Bergs.

Inovatīvais “MobillyTX” risinājums jau saņēmis vairākas starptautiskas atzinības, tostarp izvirzīts prestižajai “World Summit Award” balvai, saņēmis atzinību starptautiskajā pilsētu attīstības konferences “Smart City 2019” konkursā par inovatīviem risinājumiem Jelgavas, Liepājas un Ogres pilsētas pašvaldības budžeta pārvaldīšanā, ieviešot pilsētnieka kartes un caurredzamu subsīdiju uzskaites sistēmu.

2019. gada jūnijā “MobillyTX” saņēma Vācijas‒Latvijas Uzņēmējdarbības balvu kā gada labākais finanšu tehnoloģiju uzņēmums.

Uzziņa:

“MobillyTX” ir Mobilly grupas uzņēmums, kas īsteno publiskās pārvaldes tehnoloģiju jeb GovTech, kā arī privātā sektora digitālo risinājumu projektus, piedāvājot caurredzamus un kontrolējamus tehnoloģiskos risinājumus efektīvai finanšu līdzekļu un citu resursu pārvaldei. Uzņēmuma akcionāri ir Normunds Bergs, Jānis Bergs, Valdis Bergs un Uldis Pabērzis.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.