Foto: Zane Bitere/ LETA

“Ar okupantiem nav jādraudzējas! Jūsu partija mērķtiecīgi grauj mūsu valsts pamatus!” Brante pārmet Zivtiņam 344

“Es jūs ļoti cienu, bet tas nav bizness, tā ir absolūta Krievijas stratēģija, tas nav nekas jauns un drošības policijas ikgadējos drošības pārskatos mēs varam lasīt, ka kultūra, izglītība un vēsture ir trīs lietas, caur kurām maigā vara iekļaujas mūsu sabiedrībā. Tas, ka tas notiek Latgalē, tikai pierāda manis teikto. Partija, kuru jūs pārstāvat, proti, “Latvija pirmajā vietā” mērķtiecīgi grauj mūsu valsts pamatus,” TV24 raidījumā “Preses klubs” Ieva Brante, juriste, Rīgas Domes deputāte (NA/ LRA) uzrunā Edmundu Zivtiņu, bijušo ceļu policijas priekšnieku, partijas “Latvija pirmajā vietā” valdes locekli.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasaki, ko ieraudzīji pirmo, un atklāj, ko tas liecina par tavu nākotni
Veselam
Veiksmīgi cilvēki nekad nedara no rīta šīs četras lietas
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem pieciem gadiem, tevī slēpjas potenciāls kļūt par ģēniju 8
Lasīt citas ziņas

Viņa paskaidro, ka partijas “Latvija pirmajā vietā” svarīgākās personas ir rakstījušas, ka mums ar Krieviju ir jābūt draugos, ka tie ir mūsu sabiedrotie, ka Latvija ir neizdevusies valsts un Krievija zina, kā labāk. “Jūsu partija grauj mūsu valsts pamatus, jo nevar draudzēties ar okupantu, nevar draudzēties ar valsti, kas okupējusi Krimu, ko visi ir aizmirsuši, nevar draudzēties ar valsti, kurā Navaļnijs sēž cietumā, daudzi blogeri ar citādu viedokli sēž cietumos, par viņiem ņirgājas.”

Brante skaidro, ka Krievijas bagātāko cilvēku bērni mācās Rietumos, nevis Krievijā.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Tas, kas šobrīd notiek ir mērķtiecīga shēma, tas nav bizness, tā ir shēma, ar kādu šī valsts cenšas veidot mūsu valstī sev lojālu sabiedrību, lai nākotnē varētu izmantot tos pret mums. Tas iespējams skan skaļi, bet tā tas ir!” Brante komentē to, ka Krievija pārvilina latviešu jauniešus mācībām Krievijā.

“Es vienmēr esmu uzskatījis, ka ir divas dažādas lietas – draudzīgas attiecības ar kaimiņiem, tas nenozīmē, ka mēs tagad darīsim kaut ko pret saviem stratēģiskiem partneriem. Dievs pasarg, nē. Mūsu stratēģiskais partneris ir ASV un, paldies Dievam, ka viņi mums ir, tā ir mūsu drošība!” atbild Zivtiņš.

Par biznesu, kur iespējams Latvijai gūt kādu labumu, viņaprāt, ir jāizmanto visas iespējas.

“Ir lietas, no kurām mēs nekad neatkāpsimies, tā ir mūsu valsts, tai ir jābūt brīvai ar savu latviešu valodu, bet ir citas jomas, kurās kaimiņi ir jāizmanto!” saka bijušais ceļu policijas priekšnieks.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.