Navaļnijs un viņa atbalstītāji

“Ar viņu nevienam nav izdevies sazināties jau sešas dienas!” Kas noticis ar Krievijas opozīcijas politiķi Alekseju Navaļniju? 89

“Aleksejs Navaļnijs ir pazudis. Viņš vairs nav iekļauts tā cietuma, kurā izcieta sodu, sarakstā” norādīts “NEXTA” ierakstā tērzēšanas platformā “X”.

Reklāma
Reklāma
Ķermeņa valodas eksperte analizē Putina 29.februāra uzrunu: Sejā parādījās dažādās sāpju vai nožēlas mīmikas
Viņi piepildīs savus draudus: Hodžess nosauc iespējamo termiņu, kad Putins varētu uzbrukt Baltijas valstīm 53
Gada ienākumu deklarāciju iesniegšana sagādā nepatīkamu pārsteigumu – vīrietis atklāj, ka parādā valstij vairāk nekā 3000 eiro 43
Lasīt citas ziņas

“Navaļnija advokāts tika informēts, ka viņa klients “vairs nav iekļauts sarakstā” cietumā, kur viņš izcieš sodu. Nav zināms, kur un kādā stāvoklī Navaļnijs šobrīd atrodas. Opozicionārs arī nepievienojās tiesas sēdei tiešsaistē, kā bija paredzēts. Ar viņu nevienam nav izdevies sazināties jau sešas dienas,” tiek norādīts.

CITI ŠOBRĪD LASA

Faktu, ka viņš nav pievienojies tiesas sēdei atklāja viņa preses sekretāre Kira Jarmiša, ziņo “Meduza”.

Cietuma amatpersonas Navaļnija prombūtnē vainoja problēmas ar cietuma elektrisko sistēmu.

“Viņi tikai ņirgājas par mums,” “X” ierakstīja Jarmiša. “Šī ir sestā diena, kad mēs nezinām, kur atrodas Aleksejs un kas ar viņu notiek.”

Kopš 6. decembra Navaļnija advokāti nav ielaisti cietumā, kurā viņš atrodas. 8.decembrī viens no viņa advokātiem visu dienu stāvējis ārpus iestādes un gaidījis, lai viņu satiktu, taču bez rezultātiem.

Kira Jarmiša ziņoja, ka pirms divām nedēļām notikušajā tiesas sēdē Navaļnijam apreibusi galva un viņam nācies apgulties uz grīdas.

Pavisam nesen izskanēja ziņas, ka ieslodzītais opozīcijas politiķis Aleksejs Navaļnijs aicina krievus gaidāmajās vēlēšanās balsot par “ikvienu, izņemot Putinu”.

Viņš aicināja krievus neatturēties no gaidāmajām prezidenta vēlēšanām un balsot par jebkuru kandidātu, izņemot Vladimiru Putinu.

“Prezidenta vēlēšanas notiks 2024. gada 17. martā. Šajā dienā mēs aicinām ikvienu doties pie vēlēšanu urnām un balsot pret Vladimiru Putinu. To var izdarīt, balsojot par jebkuru citu kandidātu,” bija teikts ierakstā.

Navaļnija līdzgaitnieki arī paziņoja par kampaņas “Krievija bez Putina” sākšanu, aicinot  “katru aktīvu pilsoni” izaicināt sevi, lai atlikušajās 100 dienās pirms vēlēšanām pārliecinātu vismaz 10 cilvēkus balsot pret Putinu

Navaļnija Korupcijas apkarošanas fonda direktors Ivans Ždanovs sacīja, ka aktīvisti dažās Krievijas pilsētās ir izlikuši reklāmas stendus kampaņai pret Putinu. Navaļnija komanda publicēja video, kurā redzams, kā cilvēks izmanto viedtālruni, lai skenētu QR kodu uz vienas no zīmēm, kas ved uz vietni “Krievija bez Putina”.

Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs

Kā vēstīts, Navaļnijs tika aizturēts 2021.gada janvārī, atgriežoties no Vācijas, kur viņš ārstējās pēc Krievijas Federālā drošības dienesta (FSB) aģentu organizētā noindēšanas mēģinājuma.

Tā paša gada februārī Navaļnijam tika piespriests divarpus gadu ilgs cietumsods par viņam 2014.gadā piespriestā nosacītā cietumsoda noteikumu šķietamu pārkāpšanu, ārstējoties Vācijā. Nākamā gada martā viņam piesprieda vēl deviņus gadus ieslodzījumā par “krāpšanu” un “necieņu pret tiesu”.

Reklāma
Reklāma

Maskavas pilsētas tiesa šogad izbraukuma sēdē piesprieda Krievijas opozīcijas līderim Aleksejam Navaļnijam 19 gadu cietumsodu par “ekstrēmismu” un sodu viņš izcietīs “īpaša režīma” kolonijā.

Sēde notika kolonijā Vladimiras apgabalā, kur Navaļnijs izcieš deviņu gadu cietumsodu. Navaļnija 19 gadu cietumsods, kas tagad stājies spēkā, beigsies 2038. gada 2. decembrī.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
TV24
Parādnieks ir kategorisks: “Pabalsti nav tāpēc, lai laistu pasaulē bērnus, bet pabalsti ir tāpēc, lai varētu atļauties bērnu!”
Ķermeņa valodas eksperte analizē Putina 29.februāra uzrunu: Sejā parādījās dažādās sāpju vai nožēlas mīmikas
Krievija aktīvi vervē algotņus trūcīgajās pasaules valstīs. Okupētajās teritorijās apmāca Kubas un Nepālas algotņus
TESTS. Izpildi testu, un mēs centīsimies uzminēt, kurā zodiaka zvaigznājā esi dzimis