Horoskopi un mistika
Horoskopi

Atklāj jaunus horizontus! Horoskopi 19.martam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Šodien uzmanību vajadzētu pievērst nelielām detaļām, bet neizdošanās iemeslus pameklēt pagātnē. Diena simbolizē patiesības izzināšanu, veiksmīgas būs dažāda formāta pārrunas – gan tās, kas saistītas ar darbu, gan privātajā dzīvē. Veiksies tādos praktiskos darbos kā mājas uzkopšana, auto remonti, mājoklī nelieli remonti, ārstniecības procedūrās utt.

Auns

Tiem Auniem, kas kaut ko māca vai lasa lekcijas šodien būs zvaigžņu stunda: jūsu studenti un skolnieki kāri tvers katru jūsu vārdu. Pārējiem Auniem – attīsti savus talantus, atklāj savā dzīvē jaunus horizontus!

Vērsis

Iespējams, šobrīd ir vairāk piemērots laiks pārmaiņām un jaunām iecerēm kā jebkuru citu dienu. Beidzot zvaigznes ir sastājušās tā, lai pasargātu tevi no nepatīkamiem pārsteigumiem. Vienīgais, kas tev šodien jānodrošina – neriskē lieki!

Dvīņi

Šodien sagaidāmi dažādi patīkami pārsteigumi: piemēram, tu vari saņemt ziņas par negaidītu mantojumu vai kāds tev var atdot to parādu, par kuru tu sen jau biji piemirsis. Taču, ja tamlīdzīgas “dāvanas” fortūna tev nesola, nešaubies: tava uzcītība šodien tiks atalgota!

Vēzis

Šajā dienas laikā tev pavērsies dažādas jaunas perspektīvas un jaunas iespējas. Ceļojums sola izdevību arī tev pašam – tu nostiprināsi savu veselību un, iespējams, iepazīsies ar interesantu cilvēku. Ceļojums, starp citu, šodien tev būtu ļoti vēlams, jo apstākļu maiņa palīdzēs tev atslābināties un uzlabot pašsajūtu.

Lauva

Daudzas Lauvas šodien vislabāk jutīsies tieši savās mājās. Taču veiksmīgas būs arī tās lietas, kas saistās ar finansēm, un, protams, viss, kas saistās ar tuviniekiem un ģimeni. Atceries, ka nevajag būt sīkumainam situācijās, kurās tas ir nepiemēroti.

Jaunava

Diena simbolizē draudzību un sadarbību. Tavas cerības piepildīsies, pateicoties draugiem. Nepārvērtē savus spēkus un iespējas – tas var apdraudēt tavus mērķus.

Svari

Finansēs šī diena būs veiksmīga. Veiksme tevi pavadīs arī tirdzniecībā un komercdarījumos. Veiksies arī rakstniekiem, žurnālistiem, māksliniekiem, mūziķiem – varat sagaidīt arī kādu neparedzētu honorāru.

Skorpions

Viss, kas iecerēts, piepildīsies. Neriskē finanšu jautājumos un neuzticies simpātiskiem, bet mazpazīstamiem cilvēkiem.

Strēlnieks

Ļoti labvēlīga diena tiem Strēlniekiem, kas darbojas rakstniecības, žurnālistikas vai zinātnes jomā: šajās sfērās šodien valdīs tikai veiksmīgās zvaigznes.

Mežāzis

Šī diena simbolizē izvēli. Šodien daudzi Mežāži nonāks izvēles priekšā: pienākums vai izprieca. Izvēlies! Ja tu esi pārliecināts, ka iekļausies plānotajā budžetā, šodien vari doties arī kādā ceļojumā.

Ūdensvīrs

Šodien tev var pavērties jauni apvāršņi un neparasta perspektīva. Šis ir lielisks laiks, lai pāršķirtu jaunu lappusi savā dzīves ceļā. Pārmērīgs egoisms un patmīlība var izjaukt tavas ieceres.

Zivis

Šajā dienā var uzsākt tos darbus, kas ir jebkādā veidā saistīti ar reklāmas kampaņu. Ļoti labvēlīga diena tām Zivīm, kas darbojas politikas jomā. Citiem jāatceras – ja tu pret kādu viji intrigas, tad pasteidzies atteikties no šīs muļķīgās ieceres un liec šo cilvēku mierā, citādi tas pagriezīsies pret tevi pašu. Un visai skarbā veidā.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 1. līdz 7.jūnijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Situācija mainīsies strauji! Horoskopi no 1. līdz 7.jūnijam
5 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Nedēļa nozīmīga attiecībām, iespējami visādi pavērsieni! Horoskopi no 1. līdz 7. jūnijam
6 dienas

Lasītākie

IM
Ingrīda Mičāne
Laukos
Dzīve piespiež pārdot citādi. Kā mājražotāji pārvar krīzi
36 minūtes
IE
Ināra Egle
Latvijā
Deputātos mostas lokālpatriotisms – bet tikai vārdos
2 stundas
GP
Gunta Paavola
Pasaulē
Kā Andris Somijā būvē olimpisko stadionu. Pēc žurnālistu saceltā skandāla par neizmaksātajām algām un briesmīgo sadzīvi, situācija uzlabojas
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Portālā LA.LV un kanālā “RīgaTV 24” būs skatāmas ģenerālprokura amata kandidātu debates
48 minūtes
LE
LETA
Dabā
Plus 30, sutīgs, negaisi, lietusgāzes, liela krusa un vētra – nākamās nedēļas laika prognoze
2 stundas